Ostatnia wizyta: Obecny czas: 10 Lip 2020, 15:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4190 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415 ... 419  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 30 Cze 2020, 23:16 
Specjalista

Do nikogo sie nie" ujebalem" to bylo "moje" podsumowanie meczu.Mozesz sie z tym zgadzac lub nie.Wiem ze najlatwiej jest wyzywac po porazkach by po zwyciestwie piac z zachwytu, i tak na zmiane.Nigdy tak nie robilem i robic nie będę.Chodz nigdy nie bylem fanem Solijca i wcale nie chcialbym zeby wrocil do Stalii, to mimo wszystko gosc byl zdecydowanie lepszy od Urbanczyka.Zubrowski jakie mial warunki a byl najlepszy w lidze.

PostWysłany: 30 Cze 2020, 23:21 
Zaawansowany

nowy102 napisał(a):
Do nikogo sie nie" ujebalem" to bylo "moje" podsumowanie meczu.Mozesz sie z tym zgadzac lub nie.Wiem ze najlatwiej jest wyzywac po porazkach by po zwyciestwie piac z zachwytu, i tak na zmiane.Nigdy tak nie robilem i robic nie będę.Chodz nigdy nie bylem fanem Solijca i wcale nie chcialbym zeby wrocil do Stalii, to mimo wszystko gosc byl zdecydowanie lepszy od Urbanczyka.Zubrowski jakie mial warunki a byl najlepszy w lidze.

To ja wolę Urbanczyka nie widać go, ale na tej pozycji o to chodzi. Solijc miał warunki, ale co z tego jak.potrafił spierdolic sukces i to łatwo mu to przychodziło.

PostWysłany: 30 Cze 2020, 23:24 
Specjalista

Maciek napisał(a):
nowy102 napisał(a):

To ja wolę Urbanczuka, nie widać go, ale na tej pozycji o to chodzi niż Solijca. Który miał warunki, ale co z tego jak.potrafił spierdolic sukces i to.dla.niego.trudne nie bylo

Dla jednego lepszy jest Messi dla drugiego Ronaldo.

PostWysłany: 30 Cze 2020, 23:29 
Zaawansowany

nowy102 napisał(a):
Maciek napisał(a):
nowy102 napisał(a):

To ja wolę Urbanczuka, nie widać go, ale na tej pozycji o to chodzi niż Solijca. Który miał warunki, ale co z tego jak.potrafił spierdolic sukces i to.dla.niego.trudne nie bylo

Dla jednego lepszy jest Messi dla drugiego Ronaldo.

A ja szanuje obu. Jeden miał talent i przyszło to łatwiej a drugi to co ma osiągnął praca. Ale ani Messi czy Ronaldo w najwazniejszym meczu sezony nie pchnął by chlopa w polu karnym przy końcowej linii, by zrobic karnego jak rywal był bezradny

PostWysłany: 30 Cze 2020, 23:41 
Uczestnik

Dla Bodziocha największy plus za to, że ostatecznie się powstrzymał i nie ujebał na początku wychodzącego na setę Adamka, bo już się do tego przymierzał, a dostałby na bank czerwień.
Zwracam honor sędziemu, faktycznie te wszystkie Pskity i Mycie mogłyby za nim gwizdek nosić, przynajmniej dziś.
Brawa za 3 pkt, propsy dla Getka, a Tomasiewicz ... :lol:

PostWysłany: 01 Lip 2020, 00:42 
Nowicjusz

To ja powiem coś od siebie mecz dobry w wykonaniu Stali prokic pierwsza połowa gdzie wszyscy go skreslali kozak dla mnie najlpeszy .... A później standard wygrywamy cofamy się i tak naprawdę h... gramy ... Jastrzbie dominacja przez 15 min a później powrót do normy ... Podobal mi się komenatraz w Polsacie czy Stal wróci do gry i później poprostu musiało to wpaść ... Powiem jedno myślę że dla Getka będzie to najważniejsza bramka w życiu wprowadzająca nas do ekstraklasy .... Bo teraz grając swoje jestem pewny że wejdziemy ku radości sprawdzę Pilkarskiego Mielca ... Poprostu Kozak :) i jest pięknie nie zepsuć tego :) Stal FKS Południa Panem Jest !!!

PostWysłany: 01 Lip 2020, 06:45 
Zaawansowany

Do końca musimy zachować czujność i nie popadać w hurraoptymizm.Jesteśmy na dobrej drodze do awansu.Nie możemy gubić punktów zwłaszcza u siebie.Odra,Chrobry czy Smółka i jego Chojniczanka są na prawde w naszym zasięgu...

PostWysłany: 01 Lip 2020, 10:58 
Uczestnik
Awatar użytkownika

nowy102 napisał(a):
Slabo w chuj Nowak,Domanski i standardowo Urbanczyk.
Marzec tez troche odlecial stawiajac Prokica na 9

widze ze pandemiczny lockdown odebral Ci percepcje wlasciwego odczytu futbolu ale nie martw sie, ten przypadek jest dosc powszechny wsrod wielu osób.
Doman chodzil jak zegarek przez cale (wreszcie) 90min
przy odrobinie szczescia mogl wsadzic co najmniej jedego gola, dla mnie man of the match.
Doman byl bezapelacyjnie w trojce najlepszych zawodnikow meczu, Kozminski slusznie nie szczedzil mu pochwal, podobnie Urbanczyk swietnie czytal gre,
asekurowal naszych stoperow przy stalych fragmentach i ich wypadom w pole karne przeciwnika.
Proki przeszedl na dziewiatke z racji zmian taktycznych, Zyro slabo wygladal fizycznie co Marzec idealnie wychwycil.
Jesli uwazasz ze Marzec wczoraj odlecial to ja nie mam wiecej pytan.
Andreja robil furore na lewym skrzydle czego owocem byla bramka i cieszy bardzo dobra postawa.
Warto odnotowac ze Mak rowniez dal bardzo dobra zmiane.
jest dobrze, byleby nie utracili koncentracji i czujnosci bo z tym roznie bywalo...

I jeszcze jedno Paluch pozegnal sie wczoraj z klubem i kibicami za posrednictwem twittera.
Chcial zostac aby pomoc kolegom. Mysle ze decyzja ma zwiazek z finansami i budowa zespolu pod przyszly sezon.
Sezon wreszcie pod szyldem Canal+ a nie polsatowskiej zenady Solorza.

5 krokow to tak niewiele, historia dzieje sie na naszych oczach.

PostWysłany: 01 Lip 2020, 11:11 
Specjalista

To mamy calkowicie inna percepcję.Nie moge sobie przypomniec sytuacji w ktorej Domański byl blisko zdobycia gola.

PostWysłany: 01 Lip 2020, 12:35 
Uczestnik
Awatar użytkownika

nowy102 napisał(a):
To mamy calkowicie inna percepcję.Nie moge sobie przypomniec sytuacji w ktorej Domański byl blisko zdobycia gola.

ogladnij powtorke a nastepnym razem nie pij.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4190 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415 ... 419  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości