Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 06:46


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 346 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 29 Paź 2020, 14:37 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
veynev94 napisał(a):

A tak na poważnie, ja tylko wrzuciłem kamyczek do ogródka czy poważnie podchodzimy do tematu sponsorów, skoro dzieją się takie akcje, jak opisana. Jeżeli serio szylu uważasz, że nie ma nic dziwnego w tym, że SPONSOR PRZYPOMINA, mailowo, (skoro wcześniej dodzwonienie się do marketingu spełzło na niczym), że kończy się umowa, to ja nie mam pytań. Mnie się wydaje, że to powinno wyglądać dokładnie odwrotnie, i to klub zawczasu powinien takie tematy antycypować. Narzekanie "hurr durr OBCY KAPITAŁ" jest tanią wymówką. A Suzuki to jak rozumiem jest firma z kieleckiego, tak? :D A na całkiem fajnych zasadach wspierają Koronę.


piszesz wszystko w teorii, bo wg ciebie tak to wygladac powinno...
poza tym historie tego typu sa wyolbrzymione i przekoloryzowane... wiec dajcie na luz
dowiedz sie od czego zaczela sie wspolpraca w kielcach z suzuki.

MatiN1939 napisał(a):
Prezes klubu powinien zapraszać sponsorów i potencjalnych sponsorów na VIPy na mecze (te które można było ogladać z wysokości trybun). Popijać z nimi whisky z górnej półki, przedstawiać oferty, propozycje współpracy.

Nasz "prezes" - o ile tak można nazwać Bartka, bo w jego przypadku to troszke górnolotne stwierdzenie stoi z krótkofalówką w dresach i poprawia banery po wyjściu piłkarzy na boisko... no jak to wygląda ?


teoretycznie masz racje, ale masz pewnosc ze tak nie ma??? bo wlasnie dzieje sie cos w tym kierunku i jest to dosc dlugi proces, prezes nie jest tu glowna postacia..nie wiem czemu deprecjonujesz Bartka jako prezesa

ktos tu wspomnial o Nowym Saczu... ilu tam jest milionerow, a klub na garnuszku miasta...popatrzcie jaki paradoks... wlasciciel jednej z najwiekszych firm w Nowym Saczu buduje potege Motoru Lublin...

Panowie w teorii wszystko fajnie, wrzucajcie kamyczki ile chcecie... po to forum jest by sobie pogadac

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 30 Paź 2020, 00:50 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
[quote="szylu"]
teoretycznie masz racje, ale masz pewnosc ze tak nie ma??? bo wlasnie dzieje sie cos w tym kierunku i jest to dosc dlugi proces, prezes nie jest tu glowna postacia..nie wiem czemu deprecjonujesz Bartka jako prezesa

Mam nadzieje, ze Ci potencjalni sponsorzy (z tego kierunku, gdzie cos sie dzieje) nie byli na tym meczu co byla ta zadyma, bo to bylby pech. Choc juz sam nie wiem, gdybym mial do wyboru mecz z zadyma, albo 0-6 to wolalbym chyba zadyme.
Tak na marginesie, nasz stadion za bardzo nie sprzyja "goszczeniu" sponsorow - trybuna vipow jak i zaplecze troche zasciankowe.

Nie mysle, ze ktos tutaj chce deprecjonowac Bartka, wszak nie szata zdobi czlowieka. Choc trzeba przyznac ze start ma dosc niefortunny - zazynajac od hucpy z Marcem, po nieszczesny wywiad dla Weszlo (gdzie byl stanowczo zbyt wylewny), a konczac na przeciganiu liny z miastem i slaba forma/wynikami druzyny. Nie zazdroszcze. To jednak nadal dopiero poczatek (mam nadzieje) kadencji i z ocena trzeba sie wstrzymac.

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 08 Sty 2021, 14:31 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Czyżby ogłoszenie nowego sponsora o 17?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 08 Sty 2021, 14:44 
Początkujący

Rejestracja: 14 Kwi 2012, 14:30
Posty: 187
Raczej nowego zawodnika


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 08 Sty 2021, 14:56 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Dziwne by to było. Ogłosili Koleva i Albina bez wcześniejszych informacji. O Jankowskim wszyscy wiedzą, że jest już u nas. Bardziej szedłbym w kierunku ogłoszenia sponsora lub nowego dyrektora sportowego


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 08 Sty 2021, 15:31 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Prędzej spodziewalbym sie transferu Milika niz nowego sponsora(oczywiscie mowa o powaznym sponsorze)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 02 Cze 2021, 20:45 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Szkoda, że w tym temacie jest taka cisza. Po awansie był grany temat jakiegoś sponsora. Mówiło się głośno o Azotach. Później Jaskoty się zachłysnęły władzą, Poręba poszedł na bok i temat jakiegokolwiek sponsoringu upadł. Szkoda


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 02 Cze 2021, 21:46 
Początkujący

Rejestracja: 19 Sie 2020, 11:08
Posty: 201
Żeby myśleć o sponsorach, tym bardziej na poziomie Esy, to trzeba najpierw odbudować wizerunek po rozmaitych zeszłosezonowych akcjach. Jak w przyszłym sezonie będzie stabilnie, klub zacznie wychodzić z długów, będzie bardziej transparentny, zrobi się lepszy klimat wokół klubu, to i o sponsorów będzie łatwiej. Już nie wspominam o końcu tej całej epidemii, widowni na stadionie i tego że w dniu meczowym będzie święto, na "lożach" ktoś się pojawi, kogoś będzie można zaprosić, coś zaprezentować, etc.

Swoją drogą przewińcie parę postów wyżej, o czym toczyła się dyskusja i jak to niektórzy dziwili się dziwili się jak można deprecjonować Jaskota, przecież "robim co możem" ;) - znamienna po czasie okazała się ta polemika... :lol:


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 24 Cze 2021, 09:50 
Początkujący

Rejestracja: 06 Mar 2014, 20:25
Posty: 92
Od 1 lipca Autopart sponsorem Stali


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 30 Cze 2021, 13:48 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1018
PGE zostaje razem z nami na kolejny sezon.Dobra wiadomość myślę,że podnieśli nieco kwotę jaką do tej pory wspierali Stal.Ale to już pozostanie pewno w gabinetach prezesów...

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 346 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 78 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u