Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 07:12


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 676 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 68  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Remont stadionu
PostWysłany: 27 Sie 2013, 07:18 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
dzis o 19 30 proba jupiterow tym razem na pelnej mocy w dla hd 2200 LUX

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Remont stadionu
PostWysłany: 27 Sie 2013, 09:47 
Początkujący

Rejestracja: 31 Sie 2010, 16:16
Posty: 87
Szylu, możesz zabrać głos w sprawie kart kibica? Czy są one wymagane przy wejściu?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Remont stadionu
PostWysłany: 27 Sie 2013, 10:46 
Początkujący

Rejestracja: 14 Mar 2011, 21:50
Posty: 50
filemon napisał(a):
Szylu, możesz zabrać głos w sprawie kart kibica? Czy są one wymagane przy wejściu?


I gdzie się je ewentualnie wyrabia ?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Remont stadionu
PostWysłany: 27 Sie 2013, 11:37 
Moderator

Rejestracja: 17 Sie 2010, 15:19
Posty: 233
Oficjalnie: ... do zakupu biletu wystarczy dowod osobisty, osoba musi przyjsc osobiscie po bilet z dowodem. Karnety kupuje sie z karta kibica. Wysztko wyrabia sie w kasach przy stadionie. Na sm.com jest napisane.

_________________
TYLKO STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Remont stadionu
PostWysłany: 27 Sie 2013, 13:04 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 20:19
Posty: 486
Karnet jest już kartą kibica. Bilety trzeba kupować z dowodem.
A dziś jeszcze trening przy pełnym oświetleniu około 19.

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Remont stadionu
PostWysłany: 27 Sie 2013, 18:09 
Początkujący

Rejestracja: 31 Sie 2010, 16:16
Posty: 87
speed napisał(a):
Oficjalnie: ... do zakupu biletu wystarczy dowod osobisty, osoba musi przyjsc osobiscie po bilet z dowodem. Karnety kupuje sie z karta kibica. Wysztko wyrabia sie w kasach przy stadionie. Na sm.com jest napisane.


Dzięki za sprecyzowanie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Remont stadionu
PostWysłany: 28 Sie 2013, 16:59 
Uczestnik

Rejestracja: 01 Kwi 2012, 16:25
Posty: 276
Przeczytalem ,ze bilety ponumerowane do krzeselek jak w kinie , mam nadzieje ,ze "w praniu"wyjdzie calkiem inaczej, to nie kino tylko stadion , z karnetem musze siedziec powiedzmy tylko w sektorze M???? bede chcial przykladowo byc w sektorze "O" lub w mlynie i bede musial bilet pewnie kupowac osobno ??? karneciarze zalozmy nie zmieszcza sie wszyscy do M i co wowczas.... przykladowo ktos pojdzie z panna lub zona ,ktory posiada karnet , panna czy zona bilet kupi i co?? osobno maja siedziec w innych sektorach czy trybunach???:):) , czy jak wyzej pisalem dodatkowo bilet trzeba bedzie kupic, zeby razem byc?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Remont stadionu
PostWysłany: 28 Sie 2013, 17:45 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 20:19
Posty: 486
Niestety ale masz rację czyli chcesz iść z kimś musisz iść na biletowy sektor. Na karnetowym nie po to są karnety żeby ktoś ci siadł jak zapłaciłeś. Jak dotychczas mają zajebiste dylematy i problemy jak to ogarnąć bo chcą sprzedawać karnety na M a jak będzie mało ludzi to będzie czynna jedna strona tylko od Solskiego i co wtedy dupa blada. Nie da się zarezerwować kilku miejsc i przyjść ekipą lub kupić karnety koło siebie bo trzeba być osobiście i znów kupa. Niestety ale jest spore zamieszanie i nie wiadomo czy się wyrobią na jutro na 10 czy nie będzie sprzedaży od 15. Sporo niewiadomych i problemów. Miejmy nadzieję że się uporają. Gorzej bo na młyn przewidzieli ileś miejsc a jak przyjdzie więcej chłopa to zaś dupa bo ktoś będzie miał kupione miejsce wcześniej i lipa. Pożyjemy zobaczymy ale na pierwszy raz będzie zamota.

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Remont stadionu
PostWysłany: 28 Sie 2013, 18:10 
Uczestnik

Rejestracja: 01 Kwi 2012, 16:25
Posty: 276
Niepotrzebne te jakies przypisywania biletow do numerow krzeslek, po jaka cholere??? jakies zamieszania np."ja tu mam numerek 25 ,a tu zajales mi " no ja pierd. :D , co do karnetow to ,ze osobny sektor to niech sobie bedzie , ale w druga strone jak mam karnet, to dlaczego ja musze byc ograniczony do "M" ?? ktos chce na inny sektor isc(oprocz VIP), to tam idzie , ale jak pojdzie, skoro tam numerki beda i jakis typ bedzie przeganial z miejsca i robil krzywusy jak w kinie :), jakas paranoja


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Remont stadionu
PostWysłany: 28 Sie 2013, 18:51 
Początkujący

Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:30
Posty: 90
To jak to w końcu jest? Przy kasie jedna osoba może kupić tylko jeden bilet czy jeśli miałbym kilka dowodów to mogę kupić więcej biletów?

_________________
STAL MIELEC ! ! !


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 676 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 68  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 71 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u