Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:50


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Paź 2018, 11:26 
Nowicjusz

Rejestracja: 19 Kwi 2018, 14:18
Posty: 7
Zawsze naszą drużynę cechowała waleczność, gra z kontry oraz przebojowość. Skończmy grać tymi słabeuszami ściągniętymi z Głogowa i Siedlec i grajmy ustawieniem 4-4-2 wykorzystując nasz potencjał. Wczoraj widoczne było, jak biliśmy głową w mur grając środkiem, a nie rozprowadzając grę skrzydłami. Mamy szybkich skrzydłowych. Dlaczego tego nie wykorzystujemy ?
Spróbowałbym gry ustawieniem 4-4-2
Kiełpin - Getek, De Amo , Dobrotka (Kiercz), Spychała - Banaszewski, Nowak, Sojlic, Wroński - Kuświk i Prokić(delikatnie cofnięty za Kuświka)

lub 4-5-1
Kiełpin - Leo, De Amo , Dobrotka (Kiercz), Spychała - Banaszewski (Wroński), Nowak, Getek Sojlic, Prokic - Kuświk

Żąglowałbym ustawieniem dopasowanym do naszej taktyki lub słabą grą któryś ze skrzydłowych i Andrzeja można bybyło przesunąć na skrzydło, a wpuszczając kogoś ze środkowych pomocników (Tomasiewicz w przypadku ataku i Gąsior w przypadku obrony wyniku).

Najciekawsze jest to że obecnie mamy bardzo dobrą defensywę , co była naszą bolączką w poprzednim sezonie. Brakuje nam dobrych pomocników. Widać dzisiaj jak dużo znaczył u nas Janota czy Zubrowski lub Arak, ale to już jest przeszłość.

Co do naszej drużyny.........................
Panowie szanujmy to co mamy. Gdzie byliśmy 3-4 lata temu ?

Obecnie mamy najlepszy skład od momentu kiedy Stal spadła z Ekstraklasy, aczkolwiek niech każdy przeanalizuje naszych piłkarzy czy nadają się na Ekstraklasę ??? Osobiście twierdzę że może 3 max 5 piłkarzy ,nadaję się na Ekstraklasę, a reszta to max 1 liga.

Kiełpin - rezerwowy Wisły Płock ( nie przedłużyli z nim kontraktu)
Getek - z cąłym szacunkiem bo to fajny gość i do tego z Mielca, ale wydaje mi się że max 1 liga
Spychała - pokazał potencjał z Garbarnią i myślę że przy dobrym trenerze mógłby być jednym z wyróżniających się piłkarzy w ekstraklasie
De Amo - wyrzucony z Miedzi , obecnie nasz najlepszy zawodnik, nadaje się na ekstraklasę
Dobrotka - bardzo dobry zawodnik na 1 ligę, ale czy na ekstraklasę ?
Banaszewski - jeśli jest w formie i prowadzony przez dobrego trenera to byłby jednych z lepszych na swojej pozycji w ekstraklasie
Nowak - miałem i mam wielką nadzieję na jego grę patrząc na to co grał u nas w 2 lidze i w poprzednim sezonie. Pytanie czy chłopak nadaję się na ekstraklasę ? Grał w Ruchu i wydaję mi się że się sprawdził , ale jak jest bez formy to jest kompletnie bezużyteczny
Sojlic - widać u niego spokój , trochę ma chłopak pecha, ale moim zdaniem nadaję się na ekstraklasę
Wroński - sorry ale max 1 liga, bazuje tylko na swojej szybkości, resztę umiejętności przeciętnych
Prokic - to samo co Wroński, aczkolwiek z większym potencjałem
Kuświk - wyróżniający się zawodnik, ale sorry Lechia go wyrzuciła i żaden klub z ekstraklasy go nie chciał

Patrząc na tych piłkarzy co obecnie mamy widać potencjał, ale zobaczcie jak długo Miedź próbowała wejść do ekstraklasy i wzmacniała się co sezon i dopięła swego. Mają na prawdę bardzo dobrych zawodników, a my mamy wyróżniających w 1 lidze.
Jeśli gralibyśmy tym składem, który posiadamy teraz w Ekstraklasie to mielibyśmy jeden z najgorszych składów, jak nie najgorszy.

Wiem każdy by chciał żeby nasi grali w Ekstraklasie, ale obawiam się że moglibyśmy spaść z hukiem jak np. Sandecja.

Nie róbmy wszystko na huura ściągajmy dobrych zawodników co rundę niech się zgrywają i wtedy atakujmy Ekstraklasę. Nie podoba mi się obecnie że nie mamy tzw. Scouta ( wyszukiwacza talentów) , który by monitorował wyróżniających się zawodników z regionu.
Stal Mielec to marka na podkarpaciu jak i również na lubelszczyznie czy małopolszczyznie.
Młodych wyróżniających się zawodników z I czy II ligi podkupywałbym od naszych rywali i budowałbym przyszłość na tych zawodnikach, którzy by gryźli trawę.

Długo by można było pisać ...ale kto by pomyślał 3 lata temu że będą do nas przychodzić piłkarze z Ekstraklasy ?

Co do Skowronka , mam mieszane uczucia. Nie byłem zwolennikiem jego przyjścia do Mielca, aczkolwiek dajmy mu czas do końca tej rundy i oceńmy go wtedy, tym bardziej że podpisał z nami bodajże 2 letni kontrakt, więc jeśli chcielibyśmy go zwolnić to musielibyśmy mu zapłacić odprawę.

Gramy ładniejszą piłkę niż za Zbyszka Smółki, ale wydaje mi się że potrzebujemy trenera z charyzmą, który krzyknie, zrobi niestandardowe zmiany, a u Skowronka tego mi brakuje. Jednak dajmy mu czas do końca rundy.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Paź 2018, 11:49 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Jezeli rzeczywiscie plan jest na dwa lata to ja bym trenera zostawil.Brosz w Gorniku tez byl wyzywany od najgorszych przez wiekszosc sezonu.Troche niepotrzebnie z ta ekstraklasa zaczeto trabic na lewo i prawo trzeba bylo grac swoie i czekac co sie wydarzy ,tym bardziej ze ani nie mamy najwiekszego budzetu ani najmocniejszej kadry w 1 lidze.Kolega wyzej napisal ze Spychala pokazal potencjal w meczu z Garbarnia,w tym meczu z tak grajaca Garbarnia to i pewnie ja bym pokazal,fakt ze to mlodziezowiec ale na tle lepszych druzyn juz takiego szalu nie ma.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Paź 2018, 15:01 
Początkujący

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:48
Posty: 138
Odlot Skowrona napewno będzie kosztowny dla klubu. Facet sam na pewno nie poda się do dymisji.Według mnie obecnie potrzebny jest trener pokroju R. Gruszeckiego


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Paź 2018, 15:24 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
supanonimowy napisał(a):
Odlot Skowrona napewno będzie kosztowny dla klubu. Facet sam na pewno nie poda się do dymisji.Według mnie obecnie potrzebny jest trener pokroju R. Gruszeckiego

Serio, zamienilbys Skowronka na Gruszeckiego?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Paź 2018, 15:27 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Ja sie wogole dziwie ze Gruszecki pracuje w klubie za pamietny mecz z Lezajskiem

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Paź 2018, 15:36 
Początkujący

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:48
Posty: 138
Źle zrozumiana moja wypowiedź. Też uważam że nigdy nie powinien mieć etatu w klubie za Pogoń Leżajsk. Chodzi mi o charyzme, harakter. Trenera który nie będzie cip@ w szatni


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Paź 2018, 16:05 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1018
To może Smuda ;)

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Paź 2018, 16:21 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Jedynym sensownym kandydatem, ktory obecnie jest wolny to Bartoszek.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Paź 2018, 21:27 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Ojrzyński


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Paź 2018, 22:06 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Sie 2010, 01:35
Posty: 371
A wg mnie w miarę szybko by to skleił gość z doświadczeniem i jest taki jeden. Ma etat w Tarnobrzegu ale też by trzeba tego Pana przeprosić... swoją drogą widziałbym go jako trenera naszych juniorów albo koordynatora akademii. Ale póki co jest Skowronek i jak kolega wcześniej napisał sam nie zrezygnuje. Nie wiem jaki ma zapis w kontrakcie ale byłoby to kosztowne. Chyba, że ma zapis o pożegnaniu przy słabych wynikach

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u