Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 07:44


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 14 Lip 2020, 23:05 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1018
Artur1939 napisał(a):
Ci wszyscy co, wyzywali zawodnikow od patalachow - wypada przeprosic.
Zwyciestwo wymeczone, ale zasluzone.
Czuje w kosciach balety w piatek!

Artur
SMNY


Nie wiem czy wypada ich przeprosić.Zwycięzców sie niby nie osądza ale prawdą na pewno jest to,że Żyro nie okazał się tym grajkiem na jakiego czekaliśmy.Gniotą tą gre że szlag człowieka trafia...

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 14 Lip 2020, 23:09 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1018
Artur1939 napisał(a):
Ci wszyscy co, wyzywali zawodnikow od patalachow - wypada przeprosic.
Zwyciestwo wymeczone, ale zasluzone.
Czuje w kosciach balety w piatek!

Artur
SMNY

Niech oni wpierw mnie przeproszą za palpitacje i stan przedzawałowy.Przyznaj sam,że nie na takiego Żyre liczyliśmy,wygląda na to że to grajek wypalony faktycznie po kontuzji.Nawet na pierwszą lige nie za bardzo sie nadaje.Napastnika rozlicza sie po strzelonych bramkach a z tym u niego widzimy jak jest...

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 14 Lip 2020, 23:10 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
jano77 napisał(a):
Artur1939 napisał(a):
Ci wszyscy co, wyzywali zawodnikow od patalachow - wypada przeprosic.
Zwyciestwo wymeczone, ale zasluzone.
Czuje w kosciach balety w piatek!

Artur
SMNY


Nie wiem czy wypada ich przeprosić.Zwycięzców sie niby nie osądza ale prawdą na pewno jest to,że Żyro nie okazał się tym grajkiem na jakiego czekaliśmy.Gniotą tą gre że szlag człowieka trafia...


Może Żyro nie strzelil tyle ile się wszyscy spodziewali, ale.zobacz jak potrafi przytrzymać piłkę, zagrać tyłem do bramki, odegrać. To co robi to tez jest ważne. Stasik się nawet fajnie prezentuje. I mimo wszystko jak dla mnie to Dadokowi powinni dać szanse

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Lip 2020, 00:13 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Maciek napisał(a):
Może Żyro nie strzelil tyle ile się wszyscy spodziewali, ale.zobacz jak potrafi przytrzymać piłkę, zagrać tyłem do bramki, odegrać. To co robi to tez jest ważne. Stasik się nawet fajnie prezentuje. I mimo wszystko jak dla mnie to Dadokowi powinni dać szanse


Dokladnie. Rola napastnika nie jest tylko strzelanie bramek, choc to co dzis mial glowa Zyro to musi wpakowac do bramki.
Btw - chyba pierwszy dobry mecz w barwach Stali rozegral Bielak (choc nie ustrzegl sie jednego kiksu), ale miano MVP dla Prokica. Tak wszyscy po nim jechali, a on trzymal to co najlepsze na koniec rundy, gdy inni sa w lekkim dolku ;-)
W Sosnowcu nasi musza pojsc "all in" - bo remis, czy porazka to jeden pieron.

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Lip 2020, 00:38 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1018
Artur1939 napisał(a):
Maciek napisał(a):
Może Żyro nie strzelil tyle ile się wszyscy spodziewali, ale.zobacz jak potrafi przytrzymać piłkę, zagrać tyłem do bramki, odegrać. To co robi to tez jest ważne. Stasik się nawet fajnie prezentuje. I mimo wszystko jak dla mnie to Dadokowi powinni dać szanse


Dokladnie. Rola napastnika nie jest tylko strzelanie bramek, choc to co dzis mial glowa Zyro to musi wpakowac do bramki.
Btw - chyba pierwszy dobry mecz w barwach Stali rozegral Bielak (choc nie ustrzegl sie jednego kiksu), ale miano MVP dla Prokica. Tak wszyscy po nim jechali, a on trzymal to co najlepsze na koniec rundy, gdy inni sa w lekkim dolku ;-)
W Sosnowcu nasi musza pojsc "all in" - bo remis, czy porazka to jeden pieron.

Artur
SMNY




Ja tam napastnka rozliczam z ilości zdobytych bramek.Nic to ma jeszcze dwa mecze żeby udowodnić,że jeszcze sie nie wypalił ;)

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Lip 2020, 11:40 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Duże podziękowania dla zespołu GKS Tychy za wywalczenie remisu z Wartą w doliczonym czasie gry, co powoduje że przy naszej wygranej z Chrobrym jesteśmy już jedną nogą w ekstraklasie.

Co do samego meczu po pierwszej połowie myślałem że wszystko co ugramy to będzie remis, ale trener Marzec musiał dobrze zmobilizować chłopaków w czasie przerwy, bo zaczęliśmy grać kombinacyjnie w 2 połowie. Ta metamorfoza naszej gry między 1 połową a drugą jest zadziwiająca.

Z piłkarzy chciałbym szczególnie wyróżnić Andrzeja Prokic-a, te jego szybkie rajdy na skrzydle + powroty do obrony bardzo mi się podobały. Bramka Domańskiego dość przypadkowa po 2 rykoszetach, ale dobrze że w końcu uśmiechnęło się do nas szczęście.

Wystarczą nam 2 punkty do awansu, ale niech zespół już zagra o pełną pulę z Sosnowcem, bo ten ostatni mecz ze zdegradowaną Chojniczanką jest niby łatwy, ale Smółka zrobi wszystko żeby nam nie ułatwić zadania.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Lip 2020, 15:00 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
jano77 napisał(a):
Niech oni wpierw mnie przeproszą za palpitacje i stan przedzawałowy.

jano77 napisał(a):
Przyznaj sam,że nie na takiego Żyre liczyliśmy,wygląda na to że to grajek wypalony faktycznie po kontuzji.Nawet na pierwszą lige nie za bardzo sie nadaje.

jano77 napisał(a):
Jak dzisiaj przegramy to wypierdolić to towarzystwo i kończyć lige juniorami.

nowy102 napisał(a):
Zle to wygląda.

FeniR napisał(a):
Ta metamorfoza naszej gry między 1 połową a drugą jest zadziwiająca.

Xan napisał(a):
Nie ma chuja, tam coś musi być na rzeczy. Pytanie tylko z kim jest problem? Z trenerem, kasą? /quote]
jaet napisał(a):
oni są po prostu w najważniejszym momencie sezonu z formą w głębokiej dupie.

jano77 napisał(a):
Patałachy i tyle.

jano77 napisał(a):
Domańskiemu też sie coś poprzestawiało.


Artur1939 napisał(a):
Ci wszyscy co, wyzywali zawodnikow od patalachow - wypada przeprosic.


tak to jest kiedy mamy do czynienia z ludzmi malej wiary.

szacun dla Artura za to ze jego milosc do rodzinnego klubu i druzyny u progu epokowej chwili jest nad wyraz niezlomna i nieustraszona.
Panowie na naszych oczach wchodzimy w historyczny moment.

takich ludzi jak Artur nam trzeba!
#po dawny blask


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Lip 2020, 15:36 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1018
Tu każdy z nas wierzy do końca ale człowiekowi nerwy szarpie taka gra i czasami daje upust swoim emocjom.A nóż któryś z zawodników tu zagląda i bierze sobie czasami to co piszemy do serca...

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Lip 2020, 17:25 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
jano77 napisał(a):
Tu każdy z nas wierzy do końca ale człowiekowi nerwy szarpie taka gra i czasami daje upust swoim emocjom.A nóż któryś z zawodników tu zagląda i bierze sobie czasami to co piszemy do serca...

Gdyby chcieli brac sobie do glowy to co byle Janusz krzyknie z trybun to by chyba ochujeli.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Lip 2020, 18:24 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1018
nowy102 napisał(a):
jano77 napisał(a):
Tu każdy z nas wierzy do końca ale człowiekowi nerwy szarpie taka gra i czasami daje upust swoim emocjom.A nóż któryś z zawodników tu zagląda i bierze sobie czasami to co piszemy do serca...

Gdyby chcieli brac sobie do glowy to co byle Janusz krzyknie z trybun to by chyba ochujeli.



Ja nie mówię o krzyku na stadionie a o tym forum.Może to jedno i to samo nie wiem? Teraz najważniejsze dwa mecze od ćwierćwieku dlatego może poczekajmy w spokoju bo cel jest blisko...

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 83 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u