Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 08:36


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 14 Wrz 2019, 08:32 
Początkujący

Rejestracja: 10 Lis 2013, 15:53
Posty: 140
Miejscowość: Mielec
jaet napisał(a):
Przygotujmy się najpierw do meczu normalnie, a potem możemy rozkminiać, co taktycznie nie zagrało. Jeżeli trener traktuje swoją przygodę u nas jako absolutną tymczasowość i na każdym kroku to pokazuje, to trudno się spodziewać, że drużyna będzie ten projekt widziała inaczej. I tyle.
Jeżeli ja przed jednym z treningów na tygodniu pytam spotkanego chłopaka z podstawowego składu czy będzie na nim Skowronek i gość mi mówi, że nie ma pojęcia, to ja nie mam więcej pytań.


Amen !


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 16 Wrz 2019, 17:50 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Porazka na ciezkim terenie praktycznie nic nie zmienila, gdyz 2 potencjalnie najgrozniejszych rywali systematycznie traci punkty - i to u siebie. Miedzianka zremisowala u siebie z Grudziadzem, a Sloniki z Warta, czyli z zespolami, z ktorymi Stal u siebie wygrala.
Grunt to punktowac u siebie - z Tychami tylko 3 pkt i powrot na pozycje lidera!

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Wrz 2019, 08:06 
Początkujący

Rejestracja: 11 Wrz 2010, 21:32
Posty: 237
Zagłębie jednak dopieło trenera, mam nadzieję że to koniec zawirowań w i w okół klubu.

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Wrz 2019, 08:56 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
Max21 napisał(a):
Zagłębie jednak dopieło trenera, mam nadzieję że to koniec zawirowań w i w okół klubu.


Martwi mnie tylko to, o czym pisał ktoś już w tej dyskusji. Teraz każde zwolnienie trenera w Ekstraklasie może nam generować podobne zawirowania w klubie. Ja rozumiem świetną szansę, dużo lepsze warunki finansowe, lepszą kadrę i sztab, ale nasz Prezes chyba powinien porozmawiać z trenerem Skowronkiem. Z pewnością taki szum nie wpływa dobrze na drużynę, zarząd i trenera, kiedy przy każdej okazji potencjalnie trener będzie chciał opuścić okręt. Liczę, że teraz w ogóle nie będzie spekulacji i trener od razu będzie odmawiał, może z zastrzeżeniem, że chętnie wróci do tematu po sezonie, ale nie w jego trakcie - zwłaszcza jak drużynie idzie i jest (była) liderem.

Wiem, że takie mamy realia w Mielcu, ale trochę męczy mnie już sytuacja, że kluczowe elementy układanki uciekają z pokładu w trakcie sezonu (np. Cholewiak, Żubrowski, czy trener Smółka) i mamy tak dużą rotację w klubie.
Jednym tchem można wymienić dobrych zawodników, którzy po pół roku już odchodzili ze Stali (Kolev, Panayotov, Kuświk). A na ich miejsce znów trzeba szukać zastępców, często to tylko wypożyczenia (Arak, Gojko). I tak w kółko...


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Wrz 2019, 14:45 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
marcinekk napisał(a):
Max21 napisał(a):
Zagłębie jednak dopieło trenera, mam nadzieję że to koniec zawirowań w i w okół klubu.


Martwi mnie tylko to, o czym pisał ktoś już w tej dyskusji. Teraz każde zwolnienie trenera w Ekstraklasie może nam generować podobne zawirowania w klubie. Ja rozumiem świetną szansę, dużo lepsze warunki finansowe, lepszą kadrę i sztab, ale nasz Prezes chyba powinien porozmawiać z trenerem Skowronkiem. Z pewnością taki szum nie wpływa dobrze na drużynę, zarząd i trenera, kiedy przy każdej okazji potencjalnie trener będzie chciał opuścić okręt. Liczę, że teraz w ogóle nie będzie spekulacji i trener od razu będzie odmawiał, może z zastrzeżeniem, że chętnie wróci do tematu po sezonie, ale nie w jego trakcie - zwłaszcza jak drużynie idzie i jest (była) liderem.

Wiem, że takie mamy realia w Mielcu, ale trochę męczy mnie już sytuacja, że kluczowe elementy układanki uciekają z pokładu w trakcie sezonu (np. Cholewiak, Żubrowski, czy trener Smółka) i mamy tak dużą rotację w klubie.
Jednym tchem można wymienić dobrych zawodników, którzy po pół roku już odchodzili ze Stali (Kolev, Panayotov, Kuświk). A na ich miejsce znów trzeba szukać zastępców, często to tylko wypożyczenia (Arak, Gojko). I tak w kółko...
kuświk to akurat Stali się nie przydał. Taki sam sprzedany najemnik jak Smółka


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Wrz 2019, 15:18 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Nie ma sie co martwic na zapas. Wysoka klauzula trenerska odstrasza takich golodupcow jak Korona Kielce, zreszta nasz trener nie jest samobojca. Lubin to byla inna inszosc, bo to jeden z topowych klubow w Polsce jesli chodzi o potencjal/kase/akademie/obiekty, etc. A i tak tutaj Skowronek od poczatku nie byl pierwsza opcja - tylko niepotrzebnie hieny internetowe rozdmuchaly temat.
Mysle, ze do konca rundy bedziemy miec w tym temacie spokoj.
Teraz wygrac oba mecze u siebie i do konca rundy mozemy patrzec na rywali z gory!

Artur
SMNY



Cytuj:
Cytuj:
Martwi mnie tylko to, o czym pisał ktoś już w tej dyskusji. Teraz każde zwolnienie trenera w Ekstraklasie może nam generować podobne zawirowania w klubie. Ja rozumiem świetną szansę, dużo lepsze warunki finansowe, lepszą kadrę i sztab, ale nasz Prezes chyba powinien porozmawiać z trenerem Skowronkiem. Z pewnością taki szum nie wpływa dobrze na drużynę, zarząd i trenera, kiedy przy każdej okazji potencjalnie trener będzie chciał opuścić okręt. Liczę, że teraz w ogóle nie będzie spekulacji i trener od razu będzie odmawiał, może z zastrzeżeniem, że chętnie wróci do tematu po sezonie, ale nie w jego trakcie - zwłaszcza jak drużynie idzie i jest (była) liderem.

Wiem, że takie mamy realia w Mielcu, ale trochę męczy mnie już sytuacja, że kluczowe elementy układanki uciekają z pokładu w trakcie sezonu (np. Cholewiak, Żubrowski, czy trener Smółka) i mamy tak dużą rotację w klubie.
Jednym tchem można wymienić dobrych zawodników, którzy po pół roku już odchodzili ze Stali (Kolev, Panayotov, Kuświk). A na ich miejsce znów trzeba szukać zastępców, często to tylko wypożyczenia (Arak, Gojko). I tak w kółko...

kuświk to akurat Stali się nie przydał. Taki sam sprzedany najemnik jak Smółka


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 18 Wrz 2019, 08:51 
Specjalista

Rejestracja: 20 Sie 2010, 18:26
Posty: 819
Artur1939 napisał(a):
Nie ma sie co martwic na zapas. Wysoka klauzula trenerska odstrasza takich golodupcow jak Korona Kielce, zreszta nasz trener nie jest samobojca. Lubin to byla inna inszosc, bo to jeden z topowych klubow w Polsce jesli chodzi o potencjal/kase/akademie/obiekty, etc. A i tak tutaj Skowronek od poczatku nie byl pierwsza opcja - tylko niepotrzebnie hieny internetowe rozdmuchaly temat.
Mysle, ze do konca rundy bedziemy miec w tym temacie spokoj.
Teraz wygrac oba mecze u siebie i do konca rundy mozemy patrzec na rywali z gory!

Artur
SMNY





trener był nastawiony na odejście tylko Zagłębie nie chciało zapłacić odstępnego

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 18 Wrz 2019, 10:51 
Początkujący

Rejestracja: 15 Sty 2014, 08:52
Posty: 209
To teraz lepiej niech się skupi na pracy którą ma, a nie bujanie w obłokach. Bo jeszcze ze dwa takie mecze jak w Olsztynie i będzie mógł szukać pracy ele chyba w Tarnobrzegu.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 22 Wrz 2019, 21:39 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Zmiana na stanowisku trenera ,nowym trenerem Dariusz Marzec . Koniec przygody Skowronka


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 22 Wrz 2019, 21:50 
Początkujący

Rejestracja: 14 Kwi 2012, 14:30
Posty: 187
Co to za akcja? I co to za trener


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u