Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:07


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 23 Lip 2021, 16:24 
Nowicjusz

Rejestracja: 25 Lip 2017, 13:10
Posty: 4
galileusz napisał(a):
marcinekk napisał(a):
Czy można kupić bilet na Piast "elektronicznie"? Na kupbilet.pl mam do wyboru wysyłkę pocztą lub "wydruk własny biletów". Nie można pobrać na telefon? Czy muszę ręcznie przerzucać .pdf na telefon?

Nie chcę ich drukować, bo mi nie są potrzebne, zwłaszcza, że to kartka A4. Czy zostaje tylko stacjonarna sprzedaż resztki biletów, które zostaną?


PDF i nie marudź

Idz sobie kup bilet w Kolporterze na miejscu,zapłacisz tylko 30zł,a nie bedziesz płacił przez neta za jakies wydruki 2zl i opłaty techniczne,bo to jest skandal.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 23 Lip 2021, 21:22 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
korespondent napisał(a):
galileusz napisał(a):
marcinekk napisał(a):
Czy można kupić bilet na Piast "elektronicznie"? Na kupbilet.pl mam do wyboru wysyłkę pocztą lub "wydruk własny biletów". Nie można pobrać na telefon? Czy muszę ręcznie przerzucać .pdf na telefon?

Nie chcę ich drukować, bo mi nie są potrzebne, zwłaszcza, że to kartka A4. Czy zostaje tylko stacjonarna sprzedaż resztki biletów, które zostaną?


PDF i nie marudź

Idz sobie kup bilet w Kolporterze na miejscu,zapłacisz tylko 30zł,a nie bedziesz płacił przez neta za jakies wydruki 2zl i opłaty techniczne,bo to jest skandal.


Dzięki, dobry pomysł. Nie wpadłem na to, że tam też można kupić bilet i nie trzeba czekać na kasy klubowe.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Sie 2021, 16:11 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
Co oni z tą stroną klubu odwalili ? Poprzednio może nie było idealnie ale w miarę przejrzyście teraz pewnych informacji brak (następny mecz), a strona rozwalona jak nie powiem co.
Można dodać pewne pozycje z poprzedniej i trochę poprawić zdjęcie-link sklepiku i może by to miało ręce i nogi.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 13 Sie 2021, 15:42 
Nowicjusz

Rejestracja: 23 Sty 2014, 13:57
Posty: 21
Miejscowość: Mielec
https://www.dlugi.info/wierzytelnosc/24 ... MIELEC-S.A.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 21 Wrz 2021, 22:18 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Z tego co widzę jutro na trybunach lekka mizeria.
Nigdy tego nie zrozumiem jak rozgrywana jest polityka klubu wobec budowania społeczności kibiców. Ten sezon po poprzednim gdy większość meczów odbyła się bez widowni powinien być okazją do tego żeby odbudować widownię na stadionie przez szereg zachęt i sprawdzonych decyzji. Zachętą w postaci biletu za piątaka na dzień przed meczem do wystania w kasie stadionu, która swoją drogą jest jakimś reliktem minionych czasów, niczego nie się nie zrobi a jutro będzie wstyd gdy mecz z Wisłą zagramy przy góra 1500 widzów na stadionie. Przypomnę tylko, że nie dalej jak 5 lat temu na mecze z MKS Kluczbork czy Pogoń Siedlce przychodziło nas więcej niż średnia w tym sezonie.
Może przychodzili posłuchać łedaktoła jak robił za komentatoła.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 25 Wrz 2021, 07:00 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z zadaszeniem naszego boiska treningowego? Jeśli się nie mylę to zakończenie inwestycji było planowane do końca października 2021. Nie wiem czy w ogóle jakieś prace się rozpoczęły?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 25 Wrz 2021, 14:01 
Początkujący

Rejestracja: 26 Lip 2020, 11:07
Posty: 116
Też mnie to zastanawia. Są zrobione jakieś wylewki i przyłącza MPEC tu obok boiska. Możliwe że to w związku z tym.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 25 Wrz 2021, 19:51 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
Eddiethegreat napisał(a):
Też mnie to zastanawia. Są zrobione jakieś wylewki i przyłącza MPEC tu obok boiska. Możliwe że to w związku z tym.

Dzięki, czyli coś jednak zaczęli. Martwiła mnie ta cisza, bo za miesiąc pewnie już mogą być przymrozki i żeby znów nie było problemu, że nie ma gdzie trenować:)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 21 Paź 2021, 22:52 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016, 08:48
Posty: 216
Miejscowość: Mielec
Moze bedzie nieco latwiej.

https://businessinsider.com.pl/firmy/ul ... em/4mbvre2


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 15 Cze 2022, 00:02 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016, 08:48
Posty: 216
Miejscowość: Mielec
Widze, ze tutaj od dluzszego czasu cisza a patrzac przez pryzmat imienniczki z Rzeszowa zadałbym pytanie Prezesowi jaka jest dlugofalowa startegia rozwoju Klubu bo obawiam się, że jej nie mamy.

Pozdro FKS!


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u