Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 07:32


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 08 Lut 2019, 17:25 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Bardzo podoba mi się pomysł z okolicznościowymi koszulkami dla posiadaczy karnetu ,jestem za .
Co do klubu to nie dziwie się ze nie zabiegają o sprzedaż karnetów , matematyka nie kłamie . Kupując karnet dostajemy jeden mecz gratis zakładając średnią cenę biletu na poziomie 15zł (ilość biletów ulgowych i normalnych) i sprzedaż 3tys biletów na mecz klub jest w plecy 45tys zł.
Dlatego proponuje odpuścić sobie temat ilości karnetów a zająć się tematem co zrobić by na każdym meczu było minimum 4/5 tys kibiców


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 09 Lut 2019, 23:40 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Nie mamy stadionu na 15 tys. Nasz stadion minus sektor gosci i buforowy pomiesci ok 5 tys. Wiec jak kolega wyzej pisal o nizszej cenie biletow i ze wiecek klub zarobi to nie ma takiej opcji. 5 tys x 10 zl masz 50tysiecy a 3 tys x 20 zl ma 60. Wiadomo ze w tych liczbach widzow sa dzieci i karnety. Czy sa wyniki czy pogoda te 3 tys ludzi na meczu jest. Zeby ludzi przyciagnac napewno musza byc wyniki i gra. Ludzi nie przyciagnie gratisowy szalik czy zapiekanka. Kibic ma przyjsc i zobaczyc widowisko,albo w razie porazki walke

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 10 Lut 2019, 01:02 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Maciek napisał(a):
Nie mamy stadionu na 15 tys. Nasz stadion minus sektor gosci i buforowy pomiesci ok 5 tys. Wiec jak kolega wyzej pisal o nizszej cenie biletow i ze wiecek klub zarobi to nie ma takiej opcji. 5 tys x 10 zl masz 50tysiecy a 3 tys x 20 zl ma 60. Wiadomo ze w tych liczbach widzow sa dzieci i karnety. Czy sa wyniki czy pogoda te 3 tys ludzi na meczu jest. Zeby ludzi przyciagnac napewno musza byc wyniki i gra. Ludzi nie przyciagnie gratisowy szalik czy zapiekanka. Kibic ma przyjsc i zobaczyc widowisko,albo w razie porazki walke

Jak było darmowe piwo od Leżajska to Janusze godzinę przed meczem na stadionie byli. Akcje promocyjne są ważne bez względu czy stadion ma pojemność 5 czy 15 tys. 80 lecie klubu, gra o awans, mecze z dobrymi markami. 2 tysiące karnetów powinno w takich okolicznościach być czymś oczywistym.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 10 Lut 2019, 04:02 
Nowicjusz

Rejestracja: 28 Gru 2010, 03:43
Posty: 19
Na moim przykłądzie lepiej dla klubu żebym karnetu nie kupował. Jestem na wszystkich meczach ,oprócz wesela,itd. I przeważnie kupujemy z ziomkami bilety po 25 zl od łebka w dniu meczu.Mnie przekonywać nie trzeba, ale Mielczanom trzeba pokazać ze to jest Ich Stal Mielec,że sa częścia tego klubu..Jak wróciłem zagranicy 3 lata temu (akurat byl boom na Stal) to nawet fryzjerki nawijały ze dzis mecz i trzeba isc.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 10 Lut 2019, 09:25 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Na pewno zachęcisz kibiców do przychodzenia na mecze nazywając ich Januszami.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 10 Lut 2019, 10:40 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Maciek napisał(a):
Nie mamy stadionu na 15 tys. Nasz stadion minus sektor gosci i buforowy pomiesci ok 5 tys. Wiec jak kolega wyzej pisal o nizszej cenie biletow i ze wiecek klub zarobi to nie ma takiej opcji. 5 tys x 10 zl masz 50tysiecy a 3 tys x 20 zl ma 60. Wiadomo ze w tych liczbach widzow sa dzieci i karnety. Czy sa wyniki czy pogoda te 3 tys ludzi na meczu jest. Zeby ludzi przyciagnac napewno musza byc wyniki i gra. Ludzi nie przyciagnie gratisowy szalik czy zapiekanka. Kibic ma przyjsc i zobaczyc widowisko,albo w razie porazki walke

Czy ja coś napisałem odnośnie niższej ceny biletów ? Czytaj dokładnie .Kupując karnet płacisz za 5 meczy ,a za 6 mecz nie płacisz i zrobiłem średnie wyliczenia ile klub mniej zarobi gdyby miał np 3tys karnetów . Klub woli sprzedawać bilety niż karnety bo więcej zarobi


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 18 Lut 2019, 20:44 
Nowicjusz

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 00:13
Posty: 42
Tylko klub z karnetów ma kasę pewną i z góry a bilety różnie to bywa raz pójdzie taki na mecz a innym razem oględnie w tv lub stwierdzi że pada deszcz albo jest za zimno i na stadion nie pójdzie . Każdy klub stara się sprzedać jak najwięcej karnetów bo to pewna kasa Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 18 Lut 2019, 21:08 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016, 08:48
Posty: 216
Miejscowość: Mielec
Organizacyjnie to co jakis czas blokują forumSTALi ... slabo.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 20 Lut 2019, 20:40 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2019, 20:48
Posty: 557
Alien napisał(a):
Organizacyjnie to co jakis czas blokują forumSTALi ... slabo.



Nie wiem czy blokują, domenę tez trzeba wykupić


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 21 Lut 2019, 21:08 
Nowicjusz

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 00:13
Posty: 42
http://sandecja.pl/aktualnosci/karnety- ... rok-2666//


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 64 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u