Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 07:11


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 10 Wrz 2020, 15:29 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016, 08:48
Posty: 216
Miejscowość: Mielec
http://stalmielec.com/?p=74044

Z tego wychodzi, że albo jest tak elegancko, że nie trzeba wiecej działań marketingowych albo znajdzie się chocby dycha miesiecznie na etat/y w Marketingu żeby pojsc do przodu.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 03 Sty 2021, 02:08 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
http://stalmielec.com/klub/

Wezwanie piąte - ostatnie.
W tekście jest to trzecie wezwanie ...

Poprzednio w czwartym piszą czwarte ostatnie.

Jak w takich dokumentach można takie błędy sadzić ?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 03 Sty 2021, 11:43 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
Alien napisał(a):
http://stalmielec.com/?p=74044

Z tego wychodzi, że albo jest tak elegancko, że nie trzeba wiecej działań marketingowych albo znajdzie się chocby dycha miesiecznie na etat/y w Marketingu żeby pojsc do przodu.

Cos z tym bedzie robione ponoc ... wiec spokojnie

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 05 Sty 2021, 18:21 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Jaskot pogoniony z klubu :| coś w ostatnim półroczu musiało pójść całkiem w inną stronę skoro rak się to kończy. Oby poszło w dobrą stronę. Pozostaje podziękować Bartkowi za te wszystkie lata na dobre i złe i życzyć powodzenia. Swój rozdział w kartach Stali Mielec będzie miał już na zawsze

https://www.youtube.com/watch?v=Tzls6p03kq0
Świetny film podsumowujący przygodę Bartka w Stali. Dzięki za wszystko


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 05 Sty 2021, 18:37 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1018
Mimo wszystko liczyłem ,że chociaż kierownik drużyny mu sie dostanie a tu całkiem odszedł???

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 05 Sty 2021, 18:43 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
jano77 napisał(a):
Mimo wszystko liczyłem ,że chociaż kierownik drużyny mu sie dostanie a tu całkiem odszedł???


Być zdegradowanym z poziomu prezesa na kierownika drużyny to mimo wszystko spora ujma. Pewnie sam podziękował


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 05 Sty 2021, 20:02 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Ciekawa informacja na koniec dnia o odejściu z klubu Bartka Jaskota, pamiętam ten wywiad z nim w canal+ przy okazji naszego pierwszego meczu w ekstraklasie w Mielcu, jak mówił że liczy na środek tabeli, a przy dobrych wiatrach na coś więcej.
Jednak życie zweryfikowało brutalnie te plany, niestety z trenerem Skrzypczakiem i z wykupionym przez poprzedni zarząd Wróblem z ŁKS-u to nie mogło się udać.
Na poziomie ekstraklasy zarządzają klubami najlepsi menadżerzy w Polsce, tutaj żadna prowizorka jak w niższych ligach nie wypali. Schemat organizacyjny klubu musi opierać się na twardych fundamentach. Dla mnie zawsze najlepszymi przykładami są kluby o prywatnym kapitale tak jak na przykład Raków. Właściciel Rakowa zbudował jedną z największych firm handlowych w Polsce od zera i tak samo organizacyjnie buduje klub piłkarski. W drugim sezonie w ekstraklasie walczy już o mistrzostwo czyli schemat menadżerski budowy klubu w oparciu o dobór odpowiednich ludzi zdał egzamin. Wiem że tam mają więcej kasy, ale my z naszym potencjałem spokojnie powinniśmy walczyć o środek tabeli, ale tego z poprzednim zarządem nie udało się zrobić.
Dlatego kibicuje zmianom w klubie i czekam na wymierne efekty w rundzie rewanżowej.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 05 Sty 2021, 21:16 
Nowicjusz

Rejestracja: 06 Paź 2020, 02:29
Posty: 16
Xan napisał(a):
jano77 napisał(a):
Mimo wszystko liczyłem ,że chociaż kierownik drużyny mu sie dostanie a tu całkiem odszedł???


Być zdegradowanym z poziomu prezesa na kierownika drużyny to mimo wszystko spora ujma. Pewnie sam podziękował


Żadna degradacja i sam nie podziękował. Nikt nie twierdzi, że zmiany nie są konieczne, ale taka decyzja i w tym czasie na miesiąc przed pierwszym meczem to strzał w stopę. O stylu nie wspomnę.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 13 Sty 2021, 18:48 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Wywiad video z naszym nowym Prezesem Panem Jackiem Klimkiem:

https://nowiny24.pl/pko-bp-ekstraklasa-jacek-klimek-prezes-fks-stal-mielec-sa-mialem-48-godzin-na-podjecie-decyzji-korporacja-albo-pilka-wideo/ar/c2-15388589

Najbardziej cieszy mnie informacja że w końcu powstanie dział skautingu i ze zmieni się współpraca z agencjami piłkarskimi. No i że są prowadzone rozmowy z jeszcze jednym zawodnikiem, byłym reprezentantem Polski.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 14 Sty 2021, 10:10 
Nowicjusz

Rejestracja: 21 Lis 2013, 09:34
Posty: 21
W końcu coś ciekawego w tematach organizacyjnych. Szkoda tylko, że musimy szukać gdzieś po innych portalach, w innych miejscach a nie u siebie na sm.com :?
Nie wiem jak WY, ale ja nie zauważam jak dotąd działalności nowego rzecznika ani marketingu po nowemu. Poza wzmianką o zmianie osoby- brak większej aktywności.
Może za dużo wymagamy, a może wszystko w toku i niedługo będzie lepiej. Ze sportowym!


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 68 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u