Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:36


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 23 Kwi 2020, 22:40 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
Ja wiem kto jest autorem tego pomysłu, bo akurat Lech najwięcej finansowo traci. Natomiast nadal się upieram, że jak mają wracać pod koniec maja, to równie dobrze mogli wcale nie przerywać. No i Bońka, to bym za przykład nie podawał, bo on akurat był zdecydowany ligę skończyć, tyle że kilka klubów postawiło na swoim. Nie na co tego ciągnąć, czas pokaże kto z nas miał rację.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 24 Kwi 2020, 01:06 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
jaet napisał(a):
Ja wiem kto jest autorem tego pomysłu, bo akurat Lech najwięcej finansowo traci. Natomiast nadal się upieram, że jak mają wracać pod koniec maja, to równie dobrze mogli wcale nie przerywać. No i Bońka, to bym za przykład nie podawał, bo on akurat był zdecydowany ligę skończyć, tyle że kilka klubów postawiło na swoim. Nie na co tego ciągnąć, czas pokaże kto z nas miał rację.


Najwiecej to finansowa moglaby stracic Legia, ale z reszta sie zgadzam. Cytujac klasyka (wojaka Szwejka) - jeszcze nigdy tak nie bylo, aby jakos to nie bylo.

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 24 Kwi 2020, 16:24 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
No i jest dokładnie tak jak naczelny hejter rzecze
https://www.youtube.com/watch?v=pgz_k8azwzc

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u