Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:12


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 16 Kwi 2020, 14:28 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
FeniR napisał(a):
Nasz prezes znowu wykazał się swoją elokwencją i zrobił sensację dzienikarzom Weszło że Stal Mielec stoi nad krawedzią upadku. Przecież wiadomo że dzienikarze sportowi gdy nie mają o czym pisać, bo nie ma ligii to muszą szukać taniej sensacji.
Jakość dziwne w tym wszystkim jest to że klub w marcu wypłacił wszystkie wynagrodzenia a są też takie na ponad 20 tysięcy złotych, a w kwietniu mówi ze nie ma już kasy.
Tak w Stali są dość wysokie kontrakty jak na warunki pierwszej ligii - zródło:

https://www.youtube.com/watch?v=GqD0QpCotQI
(przewijamy na 17 min.25 sek.)

Wiadomo że kasa klubu jest coraz bardziej pusta, spólki skarbu państwa walczą z koronawirusem i na to idzie kasa. Ale zamiast dawać dziennikarzom tanią sensację, lepiej jest chyba zaprosić piłkarzy do klubu i porozmawiać o finansach niż żalić sie w mediach. Na pewno pikarze zrozumieją i podejdą konstruktywnie do tematu. Wzorem jest dla mnie Warta gdzie nikt nie ma tak wysokich kontraktów (maksymalne kwoty to kilka tysięcy zlotych) jak u nas i jeszcze zgodzili się na obniżkę płac o 50%.

Juz widze jak Tralka zarabia kilka tysiecy w Warcie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 16 Kwi 2020, 14:42 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Maciek napisał(a):
A bo wkurwia mnie ta cała propaganda już. W kółko tylko nadają ze to źle tamto źle. Moze powinni tez trochę pogadać o pozytywnych rzeczach ze Europa zachodnia powoli wychodzi na prosta, ze kraje chcą zmniejszyć ograniczenia. Niech o tym mówią co 10 minut. Niektórych jak spotykam to ludzie przerażeni siedzą jakby to umarło z 200 milionów ludzi.

Jak Ciebie uraziłem to przepraszam ;)


Nie spoko, w żadnym wypadku tylko, że w temacie tzw propagandy to tu nie pociągniemy tematu bo nie ten temat, nie to forum.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 16 Kwi 2020, 19:24 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Interpretując ostatnie sygnały z rządu.
Od maja będzie można grać.
Bez publiczności najprawdopodobniej do końca sezonu.
Teraz powinien być szybki sygnał z PZPN kiedy co i jak i będe bardzo zdziwiony jeśli ktoś na tym etapie będzie dążył do przedwczesnego końca sezonu.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 17 Kwi 2020, 13:32 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
Bez wchodzenia w szczegóły - smutne jak bardzo Orłowski nadal nie potrafi z mediami rozmawiać. A jak nie potrafi, to niech nie rozmawia i tyle. Jeden bzdurny wywiad i już łatka "Organizacyjnie - Stal Mielec". A dla postronnego obserwatora wniosek, że prezes niespecjalnie umie liczyć i niewiele wie. Marek Wawrzynowski w SF poszedł nawet dalej i zaproponował Orłowskiemu dymisję. Po chuj on w ogóle wchodzi w jakiś wątki finansowe? Co, Weszło nas pożyczką poratuje? Zrobili z tego jak zwykle gówno burzę i obrzucili nas błotem, a w takiej samej sytuacji jak my jest pewnie z 80% klubów w Polsce. Taki Radomiak miesięcznie doił z miasta ponad 200 tysia na stypendia i wszystko im zablokowali.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 17 Kwi 2020, 15:02 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Wawrzynowskiemu skomentowałem odpowiednio na tt bo wydawało mi się że jest poważniejszy i mógł sobie darować ten wpis organizacja Stal Mielec. Znowu mają z nas kupę śmiechu przez ten głupi wywiad


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 17 Kwi 2020, 17:04 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
PGE wydało oficjalne pismo ,ciekawe ja się to ma do nas >ograniczenie o połowę czy rezygnacja ze sponsorowania
https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo- ... 73240.html


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 17 Kwi 2020, 17:35 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
lats napisał(a):
PGE wydało oficjalne pismo ,ciekawe ja się to ma do nas >ograniczenie o połowę czy rezygnacja ze sponsorowania
https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo- ... 73240.html

Stara mówi ze to koniec sponsoringu Stalii.Ostatnia szansa choc chyba bardzo mala to Poręba.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 17 Kwi 2020, 17:51 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
http://www.2x45.info/aktualnosci/62931/albo-szybki-awans-do-ekstraklasy-albo-ogromne-problemy-stali-mielec-zaczyna-brakowac-pieniedzy/

W końcu zaczęły się negocjacje z piłkarzami, szkoda ze tak późno bo klub mógł już dużo zaoszczędzić w marcu.
Prezes Orłowski odniósł się także do wywiadu z Weszło - według niego źle zinterpretowano jego słowa.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 18 Kwi 2020, 08:32 
Specjalista

Rejestracja: 20 Sie 2010, 18:26
Posty: 819
FeniR napisał(a):
http://www.2x45.info/aktualnosci/62931/albo-szybki-awans-do-ekstraklasy-albo-ogromne-problemy-stali-mielec-zaczyna-brakowac-pieniedzy/

W końcu zaczęły się negocjacje z piłkarzami, szkoda ze tak późno bo klub mógł już dużo zaoszczędzić w marcu.
Prezes Orłowski odniósł się także do wywiadu z Weszło - według niego źle zinterpretowano jego słowa.


nie wiem o co tyle pretensji do prezesa o ten wywiad
a po jakiego chu... ma im mówić ile dostaje kasy od polsatu i fortuny
co to pajace z weszło to prokuratura że ma się im spowiadać

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 18 Kwi 2020, 09:14 
Początkujący

Rejestracja: 26 Lip 2017, 22:43
Posty: 114
Wogole po co się pchać do jakiegoś weszło widać że ten portal szuka sensacji na siłę to po pierwsze po drugie nigdy za Stala nie był i odkąd pamiętam zawsze na wywiadach były rzucane kłody pod nogi,i kolejna trzecia sprawa dla mnie zwykłego człowieka jest prosta,jezeli ktoś mi nie pasuje nie lubię go to nie gadam z nim a jak muszę ograniczam rozmowę do minimum, nie mówiąc już o aspektach finansowych gdzie żaden klub z pierwszej ligi nie wychyla się tak jak My .... Tak naprawdę Orłowski strzela sobie sam w stope i nieważne czy tak nie powiedział czy zostało zmienione ma doświadczenia z wcześniejszych rozmów i nie do końca przychylnych materiałów więc podwójnie jestem zdziwiony że tak przyjacielsko z nimi rozmawia.Podejrzewam że 80 % drużyn z pierwszej ligi ma problemy finansowe przez całą ta sytuacja i nie ma co robić sensacji trzeba trzymać kciuki żeby PGE całkowicie nie odeszło i czekać aż zacznie się wszystko stabilizować


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u