Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 07:13


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 22 Kwi 2020, 11:13 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
Sorry, ale to wszystko jest jeszcze bardziej popierdolone jak ten wirus. Oczywiście, że można było grać cały marzec, no ale ktoś zadecydował o ręcznym. Teraz słyszymy bajania o powrocie do gry pod koniec maja, jak potwierdzonych zakażeń będzie w Polsce ze 20 tysięcy, a rzeczywistych pewnie ze 100 tysięcy, albo i więcej. To o co tu kurwa chodzi? To tak jak z tym zamykaniem lasów przy 4 tysiącach zakażonych i wielkim otwieraniu po 2 tygodniach przy 8 tysiącach zakażonych.
Zaczną grać i po tygodniu czy dwóch przestaną, bo kilku piłkarzy złapie wirusa i zaczną się drużynowe kwarantanny. Mam wrażenie, że ktoś tu na siłę Wisłę kijem zawraca. Dla nas to też żaden interes, bo gra przy pustych trybunach zarżnie klubową kasę do reszty. Na koniec sezonu na waciki nie będzie.
BTW - te "dobre" wieści od Poręby, to deklaracja z Euro-Eko? Jeżeli tak, to jaki to miesięczny procent udziału w budżecie?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 22 Kwi 2020, 11:23 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Końcówka Kwietnia da odpowiedz. Jezeli w tych dniach liczba nowych zakażeń będzie spadać, a liczba tych co z tego wyjdą będzie rosnąc i będzie większa niż nowe zakażenia to będzie nadzieja na grę.
Przecież chyba i tak nie wierzy nikt w to ze np w jakiś dzień w lipcu będzie 0 nowych zakażeń i w kolejnych dniach tez 0.

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 22 Kwi 2020, 12:09 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Ja uważam że jednak grać będziemy. Szkoda tych pustych trybum. Mecz z Lechem przy pełnym stadionie miało być zajebiscie... Wyszła dupa. Mam nadzieję że u nas nie będzie za wielu takich Januszów Golów bo narazie cisza co do cięć zarobków. Porębie chodziło o EuroEko. Gdzieś tam mi nawet mignęła jego wypowiedź ze dziękuję im że zostają bo to ważny sponsor


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 22 Kwi 2020, 12:21 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
jaet napisał(a):
Sorry, ale to wszystko jest jeszcze bardziej popierdolone jak ten wirus. Oczywiście, że można było grać cały marzec, no ale ktoś zadecydował o ręcznym. Teraz słyszymy bajania o powrocie do gry pod koniec maja, jak potwierdzonych zakażeń będzie w Polsce ze 20 tysięcy, a rzeczywistych pewnie ze 100 tysięcy, albo i więcej. To o co tu kurwa chodzi? To tak jak z tym zamykaniem lasów przy 4 tysiącach zakażonych i wielkim otwieraniu po 2 tygodniach przy 8 tysiącach zakażonych.
Zaczną grać i po tygodniu czy dwóch przestaną, bo kilku piłkarzy złapie wirusa i zaczną się drużynowe kwarantanny. Mam wrażenie, że ktoś tu na siłę Wisłę kijem zawraca. Dla nas to też żaden interes, bo gra przy pustych trybunach zarżnie klubową kasę do reszty. Na koniec sezonu na waciki nie będzie.
BTW - te "dobre" wieści od Poręby, to deklaracja z Euro-Eko? Jeżeli tak, to jaki to miesięczny procent udziału w budżecie?


Temat ewoluuje i nie ma co mieszać z tym takiej przyziemnej logiki w oparciu o liczbę przypadków.
Ja może nie wyrażę nic popularnego ale podobało mi się że Boniek również tę sprawę potawił wprost. W polskiej piłce rządzą piłkarze i to z ich wolą było drastyczne przeorganizowanie rozgrywek bez podjęcia odpowiedzialności za niemożliwość dokończenia rozgrywek. Środowisko powinno być świadome, że sukces jest zależny od tego na ile każdy do niego się przyłoży a koszty porażki poniesie solidarnie każdy. Niestety piłkarze zawodowi nie należą wg mnie do najbardziej ogarniętego sortu a wielu z nich zna świat zewnętrzny na tyle słabo, że przesterowany przez managerów nie kojarzy pojęcia popytu i podaży. W chwili obecnej popytu na usługi komedianckie nie ma a podaż jest zbyt duża żeby utrzymać te kwoty, które pojawiają się na ich kontach w ramach realizacji kontraktów. I tu pojawia się problem bo o ile dotrzymywanie umów jest święte o tyle realizacja ich w sposobie określonym w kontrakcie mocno zaburzona. Do serca powinni sobie to wziąć przede wszystkim Ci którzy będą próbować zaburzyć zrealizowanie planu dokończenia rozgrywek ze względu na troskę o swoje zdrowie jednocześnie korzystając z życia poza domem bo klub jako zakład pracy dla piłkarza nie różni się niczym innym od fabryki czy szkoły.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 22 Kwi 2020, 16:09 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
O ile jeszcze miesiac temu bylem sceptyczny, to teraz na 99% wierze ze to sie uda.
Choc nie przepadam za aktualna opcja polityczna (ale tez nie przepadalem za poprzednimi), to trzeba im oddac - nikt w Europie tak wczesnie nie zamknal ludzi w domach jak my. To siedzenie w domach dalo zajebisty efekt, dlatego dzis jestesmy naprawde w dobrej kondycji aby ten projekt zrealizowac.

Wszystkie rece na poklad i teraz trzeba zaczac zapierdalac, zeby znalezc sie na koncu sezonu w pierwszej dwojce.
Ponawiam apel poprzednikow - kupujmy cegielki/wirtualne bilety na kolejne mecze. Glupio by bylo zwatpic na ostatniej prostej.

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 22 Kwi 2020, 19:07 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Wracamy do gry, ale pozostaje w obecnej sytuacji epidemii choroby zakaźnej pytanie? Co się stanie jeżeli w ciągu tych dwóch miesięcy (czerwiec-lipiec) jakiś piłkarz lub członek zespołu (fizjoterapeuta, kierownik drużyny itp.) zarazi się koronawirusem? Jestem ciekawy czy będzie wtedy obowiązywać dwutygodniowa kwarantanna dla całego zespołu czy tylko dla osoby zakażonej. Według mnie w rachubę wchodziłaby tylko ta druga opcja i granie dalej meczy, bo jeżeli kwarantanna dla całego zespołu to wtedy nastąpi koniec rozgrywek.
Druga sprawa to kombinowanie bo jestem w stanie już teraz sobie wyobrazić epidemie koronawirusa w zespołach którym zagraża spadek, i jak wtedy zachowa się PZPN? Jest dużo niewiadomych, zapowiada się emocjonujący koniec rozgrywek nie tylko pod względem sportowym.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 22 Kwi 2020, 19:58 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
No o tym właśnie piszę - zachoruje 1 zawodnik, czy członek sztabu i pozamiatane. Nie ma opcji, że reszta będzie grać bez kwarantanny, bo nie po to rozgrywki przerywano, żeby teraz wracać do punktu wyjścia. No chyba, że polecimy Białorusią. Na siłę to wszystko robione, bo dla kilku osób pieniądze są ważniejsze od wszystkiego.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 22 Kwi 2020, 20:01 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
FeniR napisał(a):
Wracamy do gry, ale pozostaje w obecnej sytuacji epidemii choroby zakaźnej pytanie? Co się stanie jeżeli w ciągu tych dwóch miesięcy (czerwiec-lipiec) jakiś piłkarz lub członek zespołu (fizjoterapeuta, kierownik drużyny itp.) zarazi się koronawirusem? Jestem ciekawy czy będzie wtedy obowiązywać dwutygodniowa kwarantanna dla całego zespołu czy tylko dla osoby zakażonej. Według mnie w rachubę wchodziłaby tylko ta druga opcja i granie dalej meczy, bo jeżeli kwarantanna dla całego zespołu to wtedy nastąpi koniec rozgrywek.
Druga sprawa to kombinowanie bo jestem w stanie już teraz sobie wyobrazić epidemie koronawirusa w zespołach którym zagraża spadek, i jak wtedy zachowa się PZPN? Jest dużo niewiadomych, zapowiada się emocjonujący koniec rozgrywek nie tylko pod względem sportowym.

Dlatego na 100% jestem pewien ze nic z tego nie bedzie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 22 Kwi 2020, 20:25 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
nowy102 napisał(a):
FeniR napisał(a):
Wracamy do gry, ale pozostaje w obecnej sytuacji epidemii choroby zakaźnej pytanie? Co się stanie jeżeli w ciągu tych dwóch miesięcy (czerwiec-lipiec) jakiś piłkarz lub członek zespołu (fizjoterapeuta, kierownik drużyny itp.) zarazi się koronawirusem? Jestem ciekawy czy będzie wtedy obowiązywać dwutygodniowa kwarantanna dla całego zespołu czy tylko dla osoby zakażonej. Według mnie w rachubę wchodziłaby tylko ta druga opcja i granie dalej meczy, bo jeżeli kwarantanna dla całego zespołu to wtedy nastąpi koniec rozgrywek.
Druga sprawa to kombinowanie bo jestem w stanie już teraz sobie wyobrazić epidemie koronawirusa w zespołach którym zagraża spadek, i jak wtedy zachowa się PZPN? Jest dużo niewiadomych, zapowiada się emocjonujący koniec rozgrywek nie tylko pod względem sportowym.

Dlatego na 100% jestem pewien ze nic z tego nie bedzie.


ten sezon juz jest zakonczony, nie mam watpliwosci.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 22 Kwi 2020, 20:38 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Nie ma żadnego sensu grania. Przedłużanie obecnego sezonu kosztem kolejnego (ostatni tydzień lipca powinien ruszyć kolejny sezon) przecież kolejnego sezonu też nie ruszą z marszu ,gdzie czas na odpoczynek i przygotowanie do sezonu ? Granie bez publiczności ,dezynfekcja ,testy również osłabi budżet klubu.
Wszystko przez jakiś debili co kasa jest dla nich ważniejsza .Niedokończenie sezonu to brak wpływów dla bukmacherów , telewizji jak i sponsorów. Chory świat gdzie żądzi pieniądz ponad wszystko co sprawia że ludzi pozbawia mózgu


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 68 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u