Ostatnia wizyta: Obecny czas: 02 Maj 2024, 00:02


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2200 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 220  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 19 Paź 2020, 07:52 
Początkujący

Rejestracja: 26 Lip 2020, 11:07
Posty: 116
Trudno się z Tobą nie zgodzić, bo fakt że ktoś zakładał kiedyś stowarzyszenie i jest sercem za Stalą nie oznacza odrazu że ma pojęcie jak prowadzić klub ekstraklasowy. To jest jednak inny poziom i tu nie da się spinać elementów na trytkach i taśmie. Argument że jesteśmy biedni jest istotny ale walcząc o awans wiedzieli na co się porywają.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 19 Paź 2020, 09:48 
Początkujący

Rejestracja: 05 Cze 2018, 22:25
Posty: 71
Niestety takie lanie to byla kwestia czasu - przeciez prawie kazdy mecz w tym sezonie to piach - byly przeblyski, kilka szczesliwych karnych , ale ogolnie gra zespołu fatalna. . Zlepek nie wiadomo czego . Odpowiedzialnosc za to ponosi zarzad ( z Jaskotem na czele, chociaz to po prostu wstawiony cichy i wygodny czlowiek ) oraz wiecznie usmiechniety cieply Trener. Przed 1 meczem w EX czuc bylo, ze Klub nie ma pojecia od czego zaczac i amatorka w zarzadzniu i prowadzeniu byla widoczna golym okiem. Transfery sami widzimy... nie ma kto grac. Moim zdaniem zmiana sztabu szkoleniowego to podsatwa - Pan Skrzyczpak niech zostanie z juniorami albo jako 2 trener - jeszcze nie jest gotowy na prowadzenie 1 druzyny.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 19 Paź 2020, 10:14 
Nowicjusz

Rejestracja: 06 Paź 2020, 02:29
Posty: 16
omar77 napisał(a):
Chyba każdy przyzna że dziś to był najsłabszy występ Stali jaki widziały nasze oczy nawet pamiętające lata 90te. Ja czegoś takiego nie widziałem.

Widzieliśmy, Stal - Legia 0:5 a później na dowidzenia Śląsk - Stal 4:1. W latach 90tych były mecze lepsze i takie których nie dało się oglądać.

Oto kilka naszych wiosennych wpisów z tego forum:
"Barazy nawet nie biore pod uwage bo daje leb uciac ze z nich nie awansowalibysmy,malo tego po tym meczu w Sączu będę typowym Januszem kibicem i powiem wam ze w bezposredni awans też nie wierze.Ten mecz całkowicie pozbawil mnie wiary w ta druzyne i trenera,i nie chodzi tu juz nawet o sama grę tylko nawet zachowanie piłkarzy.Tam w ogole nie bylo chęci,złości,typowa olewka.Wiadomo ze Zyro czy Mak to maja na Stal gleboko wyjebane ale zeby Getinger lub Domański nawet nie probowali krzyknac zmotywowac,to sie w glowie nie mieści.ps.Jak awansujemy to dam wam spokój i usune stąd konto."

"Dzisiaj panowie pilkarze poprostu napluli nam w ryj inaczej tego nazwac nie mozna.Jak mozna nie miec sily w 5 minucie meczu.Zazwyczaj staram sie byc spokojny po porazkach ale to co dzisiaj zobaczylem to byl sabotaż."

"Próbowałem dostrzec gdzieś choć trochę złości walki i zaangażowania ale mi chuja. Tylko oczy rozbolały. Chrobry w takim gazie ze strach się bać z taką naszą postawą"

"KURWA!!!zawsze można przegrać ale po walce, po walce KURWA!!!szkoda się denerwować szkoda strzępić ryja na to co pokazali w Sączu, nie będę się znęcał nad leżącym...bo niestety leżymy i kwiczymy"

"Miałem to właśnie pisać, że wy tu o odpuszczaniu Sandecji, a oni są po prostu w najważniejszym momencie sezonu z formą w głębokiej dupie."

"Patałachy i tyle.Żyro,Mak co jest kurwa?gracze wyżej dupy noszą jak srają huj nie wzmocnieniami sie okazali…"

"To co powiedziec o Domanskim?"
"Domańskiemu też sie coś poprzestawiało.Ale Żyro niby napastnik a z jedną bramką na wiosne?? Mak też łapie jakieś fochy zamiast zapierdalać…"

"To czy naszym kopaczom będzie się chciało niestety nie zależy od nas, a szkoda. Można się pocieszać ze są pewne baraże, ale co to za pocieszenie jak odpadniemy w pierwszym meczu. Tak wiec mimo emocji rozpalonych do czerwoności pozostaje niestety tylko spokój. Nikt z nas nie zarabia na życie bieganiem za piłka, mam tylko nadzieje choć wiem ze mało realna, ze jeśli faktycznie nie będzie awansu to kopacze będą mieli ciężko gdziekolwiek zaistnieć. Już niebawem się o tym przekonamy."

"Nie ma chuja, tam coś musi być na rzeczy. Pytanie tylko z kim jest problem? Z trenerem, kasą? Nie wierze żeby mając w głowie to ze gra się o historyczny awans dawać z siebie tak niewiele... albo ktoś tam pierdolnie ręką w stół i się obudzą albo towarzystwo się musi rozejść"

"Dziwi mnie ten brak zaangażowania, że dla wielu tych chłopaków to jedyna szansa w życiu żeby pojawić się w Ekstraklasie, może zapracować na lepszy kontrakt, transfer. Są tak blisko celu, a ostatnie kilka spotkań wygląda tak jakby wychodzili na boisko za karę. Rozumiem, że mecz może nie iść po myśli, niesprawiedliwa decyzja sędziego, przypadkowa bramka, ale zaangażowanie zależy wyłącznie od nich."

"To co jest grane w pierwszej polowie, to inaczej niz kabaret nazwac nie mozna,tu nie ma zadnego usprawiedliwienia tam kurwa nikt nie biega,taktyka rodem z b klasy swieca w przód bo nawet tego prostopadlym podaniem nazwac nie mozna.Srodek pola nie istnieje Sandecja poprostu ta czesc boiska przechodzi jakby byla sama.Bodzioch absolutnie nie powinien wyjsc na druga połowę bo skonczy to sie czerwona kartką.Czy jestem sobie w stanie wyobrazic ze zajebiemy awans w ostatnich 4 kolejkach-oczywiscie a z taka gra jestem wrecz pewny ze nie awansujemy.Az mi sie rzygać chce.”

Podobnych wpisów można znaleść dużo więcej. Już nawet nie chce mi się wracać do tych kiedy trenerem został Marzec. Swoją drogą, skoro zrobił z nami awans i okazał się tak świetnym trenerem i już za nim tęskinimy to zobaczymy gdzie wyląduje.

Nie chce tu bronić nikogo, zagraliśmy totalny piach, dostaliśmy baty od Wisły i lekcję od Skowronka któremu Stal znowu dała szansę pokazać się jako trenerowi.
Świat się nie skończył, łatwo i przyjemnie nie będzie, ale wierzę w utrzymanie. Trzeba sie podnieśc i walczyć dalej, bo podobno na wiosnę mieliśmy nieawansować.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 19 Paź 2020, 13:38 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 236
To jeszcze przypomnij jaki był wynik na wyjeździe w Sączu który walczył o utrzymanie?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 19 Paź 2020, 13:54 
Nowicjusz

Rejestracja: 06 Paź 2020, 02:29
Posty: 16
Miro1 napisał(a):
To jeszcze przypomnij jaki był wynik na wyjeździe w Sączu który walczył o utrzymanie?

Wszyscy wiemy jaki był wynik, kto był trenerem i jego asystentem.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 19 Paź 2020, 14:01 
Początkujący

Rejestracja: 25 Maj 2018, 11:38
Posty: 75
Miejscowość: Mielec
tufejk2 napisał(a):
Miro1 napisał(a):
To jeszcze przypomnij jaki był wynik na wyjeździe w Sączu który walczył o utrzymanie?

Wszyscy wiemy jaki był wynik, kto był trenerem i jego asystentem.


Dokładnie! Jakby nie "Termos" i jego krecia robota, to wygralibyśmy z Sandecją bez problemu.
Stare dzieje. Nie ma co do tego wracać.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 21 Paź 2020, 18:47 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
co jest na rzeczy ze prezentujemy tak slabe przygotowanie motoryczne?
w czym tkwi drugie dno?
nawet wyrezyserowac taki mecz bylby nie lada wyczyn.
jesli naprawde jestesmy tak slabi to nie jest cos co zdazymy naprawic w kilka dni.
nie mamy obrony,
nie mamy skrzydel,
nie mamy srodka pola,
nie mamy ataku,
nie wierze w to co sie dzieje.
mamy bramkarza
mamy Getka
kropla w morzu...


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 22 Paź 2020, 09:57 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Artur a gdzie twoje oceny pomeczowe?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 22 Paź 2020, 10:12 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2013, 19:08
Posty: 22
Zgodnie z wpisem na fb - wszyscy otrzymali notę "nie sklasyfikowany" ;)

_________________
KOLEKCJA SZALIKÓW STALI MIELEC - http://www.szalikistalmielec.pl.tl
FACEBOOK - http://www.fb.com/szalikistalmielec
KONTAKT - PW lub tranel@onet.pl


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 22 Paź 2020, 10:32 
Początkujący

Rejestracja: 26 Lip 2020, 11:07
Posty: 116
[quote="shelby3001"][i]co jest na rzeczy ze prezentujemy tak slabe przygotowanie motoryczne?
w czym tkwi drugie dno?
nawet wyrezyserowac taki mecz bylby nie lada wyczyn.
jesli naprawde jestesmy tak slabi to nie jest cos co zdazymy naprawic w kilka dni.
nie mamy obrony,
nie mamy skrzydel,
nie mamy srodka pola,
nie mamy ataku,
nie wierze w to co sie dzieje.
mamy bramkarza
mamy Getka
kropla w morzu..

To najwyzsza pora żeby w to uwierzyć. Można było się tego spodziewać patrząc na ruchy transferowe przed sezonem. Jeśli Warta wyrwie jakieś punkty w meczu z Górnikiem a jest to prawdopodobne, to katastrofa w tabeli stanie się faktem. Tutaj nie ma argumentu , że jest jest jeszcze sporo meczów i może się wiele wydarzyć, bo na tym poziomie to my mamy kilka spotkań gdzie jestesmy w stanie zapunktować. Właśnie zostało tylko jedno w tej rundzie


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2200 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 220  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u