Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 12:20


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 120 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 11 Lis 2020, 09:34 
Specjalista

Rejestracja: 20 Sie 2010, 18:26
Posty: 819
Maciek napisał(a):
myślę że jak by Skrzypczak grał w ataku i dostał takie piłki jak Tomczyk, Mak czy Prokic to by strzelił. Dla mnie jeden trener z Polski to Ojrzynski reszta gorsza od Skrzypczaka. Tylko niech dadza wykonawcow. Domański zagra jeden mecz z bramkaasysta, a pięć meczy dno. Domanski powinien nosic buty Janocie ale po co płacić jednemu jak lepiej trzech oplacac


Domański brał udział przy każdej bramce którą strzeliliśmy
jak by nie on moglibyśmy mieć 0 bramek strzelonych

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 11 Lis 2020, 11:29 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
galileusz napisał(a):
Naszym chłopakom brakuje luzu. Ale poczekajcie. Jeszcze nas polubią.


spokojnie, Yelona bardzo dotknela obecna sytuacja ale da sie go uratowac.
Rokuszewski ma to do siebie ze na wszystko zna odpowiedz, za kazdym razem odwróci kota ogonem ale to tez do czasu. Wyciagne mu kilka cytatow z archiwów zachowanych na soundcloud to sie zdziwi. Najelpiej byloby mu zatkac gebe wygrana na Bulgarskiej lub Lazienkowskiej ale az tyle optymizmu niestety brak mi.
Dawac tego Ojrzynskiego!


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 11 Lis 2020, 11:42 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Po mimo zmiany trenera wcale nie będzie kolorowo ,jak już kiedyś pisałem o Stali chytry dwa razy traci . Po przyjściu nowego trenera będziemy płacić wypłaty 3trenerom (Marzec Skrzypczak ....)
Dodatkowo przyszło kilku zawodników którzy sami nie odejdą będzie trzeba im płacić ,a będą grali w Stali 2 . Przyjdź okienko transferowe i mu znowu ze nie mamy pieniędzy i tak cały ku... czas.
Dlaczego nikt nie pomyślał żeby zamiast 12 nowych słabych zawodników 3/4 lepszych za te same pieniądze . Zostawić skład z 1ligi plus 3 fajne transfery w kolejnym okienku znów 3 zawodników itd .Plus 2/3 wypożyczenia co rundę. Po jakimś czasie takich działań wymienione by zostały wszystkie słabe ogniwa.
ps. jeżeli coś źle napisałem to poprawcie


Ostatnio edytowany przez lats, 11 Lis 2020, 12:21, edytowano w sumie 1 raz

Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 11 Lis 2020, 12:04 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2019, 20:48
Posty: 557
Marzec ? Chyba żartujesz przecież jemu umowa się skończyła i nie przedłużyli z nim


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 11 Lis 2020, 12:13 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
lats napisał(a):
Po mimo zmiany trenera wcale nie będzie kolorowo ,jak już kiedyś pisałem o Stali chytry dwa razy traci . Po przyjściu nowego trenera będziemy płacić wypłaty 3trenerom (Marzec Skrzypczak ....)
Dodatkowo przyszło kilku zawodników którzy sami nie odejdą będzie trzeba im płacić ,a będą grali w Stali 2 . Przyjdź okienko transferowe i mu znowu ze nie mamy pieniędzy i tak cały ku... czas.
Dlaczego nikt nie pomyślał żeby zamiast 12 nowych słabych zawodników 3/4 lepszych za te same pieniądze . Zostawić skład z 1ligi plus 3 fajne transfery w kolejnym okienku znów 3 zawodników itd .Plus 2/3 wypożyczenia co rundę. Po jakimś czasie takich działań wymienione by zostały wszystkie słabe ogniwa.


Tak z ciekawości. Za co Marcowi wg Ciebie będziemy płacić?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 11 Lis 2020, 12:27 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Fakt zapomniałem ze zakończył umowę . Napisałem bardziej dla zrozumienia faktu ,ze my zamiast znaleźć kogoś konkretnego i zapłacić odpowiednio to szukamy tańszych rozwiązań. Później wychodzi tak te musimy płacić dwóm na raz. dotyczy to piłkarzy jak i trenerów


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 11 Lis 2020, 12:44 
Specjalista

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 10:19
Posty: 944
Skrzypczaka mozna na czas obowiazywania kontraktu wcielic do akademii zeby zorganizowal caly pion sportowy i treningowy
Niech wykozysta doswiadczenie z Lecha poznan

Nowy trener niech wezmie swoj sztab i jakis 2-3 grajkow i nawet na kredyt trzeba ta lige utrzymac


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 11 Lis 2020, 12:50 
Początkujący

Rejestracja: 19 Sie 2020, 11:08
Posty: 201
KidMaN napisał(a):
Skrzypczaka mozna na czas obowiazywania kontraktu wcielic do akademii zeby zorganizowal caly pion sportowy i treningowy
Niech wykozysta doswiadczenie z Lecha poznan


Umowy z trenerami są konstruowane w ten sposób, że ich zapisy jasno określają, że obowiązki polegają na trenowaniu I zespołu w określonej lidze, więc taki pomysł, choć logiczny i pewnie w o niebo lepszy sposób wykorzystujący umiejętności Skrzypczaka, wymagałby aneksu do umowy...a co za tym idzie również obniżenia zarobków za takie usługi. To z oczywistych względów, choćby ambicjonalnych nie wchodzi w grę.

A tymczasem Tomasz Włodarczyk donosi, iż Ojrzyński przyleciał już do Polski i dzisiaj będzie prowadził rozmowy ze Stalą.
https://www.meczyki.pl/newsy/leszek-ojr ... s/154858-n


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 11 Lis 2020, 13:01 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Zapewne wszystko rozejdzie się o kas a wiemy że nieoficjalne źródła mówiły ze jeszcze niedawno wolał sobie 80tysi... Nie wiem czy nas będzie stać na niego. Zobaczymy. Oby


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 11 Lis 2020, 13:07 
Początkujący

Rejestracja: 19 Sie 2020, 11:08
Posty: 201
Wszystko determinuje kilka czynników: wcześniej było więcej klubów w grze, więcej zespołów spadało więc i zwalniało i zatrudniało. Teraz z Ekstraklasy szybko może oferta się nie pojawić. Fornalik w Piaście ma stabilną pozycję, a w Podbeskidziu czy Warcie zmian próżno upatrywać. Z kolei do 1 ligi raczej by Ojrzyński po tylu latach nie wrócił.

Inna sprawa, że lepiej dać solidną pensję dobremu i sprawdzonemu trenerowi niż tę samą kwotę przeznaczać co miesiąc na kilku słabych zawodników, ściągniętych z "zaprzyjaźnionych" agencji.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 120 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u