Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Kwi 2024, 00:40


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 485 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2023/2024
PostWysłany: 19 Lip 2023, 16:34 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lip 2020, 08:32
Posty: 358
Transfery chyba juz dograne i druzyna w komplecie. Pierwszy mecz juz za 3 dni. Co myslicie o transferach? Ciezko cokolowiek pisac przed rozpoczeciem sezonu, ale wierze, ze napastnicy (lub przynajmniej jeden) odpala. Szczerze mowiac, to gorzej niz w poprzednim sezonie z napastnikami byc juz nie moze. Wiec z optymizmem czekamy na sobote.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2023/2024
PostWysłany: 20 Lip 2023, 10:02 
Początkujący

Rejestracja: 02 Sty 2011, 14:31
Posty: 69
Pod względem jakosci kadry jest dużo lepiej niż rok temu. Pytanie czy uda się szybko ulepić z tego drużynę - cenię trenera Kieresia, ale trochę żałuję że nie ma z nami Majewskiego bo kadra wydaje się być skrojona pod jego styl.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2023/2024
PostWysłany: 20 Lip 2023, 15:33 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lip 2020, 08:32
Posty: 358
Zobaczymy jak szybko druzyna zgra sie ze soba. Tez mnie ciekawi to, jak trener Kieres poradzi sobie z nowa kadra i przede wszystkim to, czy bedziemy prezentowac jakis styl gry, ktory bedzie w miare mily dla oka. Utrzymanie najwazniejsze ... i oby w dobrym stylu :)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2023/2024
PostWysłany: 20 Lip 2023, 18:02 
Zaawansowany

Rejestracja: 07 Sty 2018, 18:58
Posty: 640
Ogień na tłoki. Komplet widzów może będzie, sędzia Frankowski. Musi być dobrze


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2023/2024
PostWysłany: 22 Lip 2023, 17:38 
Zaawansowany

Rejestracja: 07 Sty 2018, 18:58
Posty: 640
Nie jest najgorzej, chociaż dwa punkty straciliśmy. Była będzie jest


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2023/2024
PostWysłany: 22 Lip 2023, 20:21 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lip 2020, 08:32
Posty: 358
Ja bym raczej powiedzial, ze zyskalismy lub uratowali 1pkt, ktory trzeba szanowac.
Zawodnikow mamy fajnych, musza sie zgrac i powinno byc dobrze. Obawiam sie jednak, ze trener moze nie wycisnac z nich maksa. Zobaczymy jak to pouklada.
Dzisiaj w meczu duzo strat i niecelnych podan. Po takim niecelnym podaniu, Rakoczy strzelil na bramke na 2:2.
Bardzo fajnie zaprezentowal sie Kochalski. Ogolnie zawodnicy nie wygladali zle. Poczekajmy pare kolejek i zobaczymy jak to wszystko bedzie wygladac


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2023/2024
PostWysłany: 22 Lip 2023, 21:04 
Zaawansowany

Rejestracja: 07 Sty 2018, 18:58
Posty: 640
Prowadząc 2-0 u siebie i dając sobie strzelić dwie bramki traci się punkty


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2023/2024
PostWysłany: 22 Lip 2023, 21:06 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
Bramkę na 2:1 podarowaliśmy przeciwnikowi. Po naszym aucie Getek z Trąbką stracili piłkę i z tego autu pada gol dla Cracovii i podanie im tlenu. A co działo się później, już wszyscy widzieliśmy.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2023/2024
PostWysłany: 22 Lip 2023, 21:27 
Zaawansowany

Rejestracja: 07 Sty 2018, 18:58
Posty: 640
Druga bramka tez chyba źródło miała przy naszym aucie. Poza tym Wlazło miał patelnie do pustaka


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2023/2024
PostWysłany: 24 Lip 2023, 12:37 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Cracovia to jest zgrany mający swój specyficzny styl gry zespół, pomimo tego, że właściciel nie zrobił żadnych transferów to będą groźni dla wszystkich, ale nie przewiduje im tak wysokiej pozycji w tabeli tak jak w ubiegłym sezonie. Profesor Filipiak zainwestował kasę gdzie indziej tzn. w swój nowy projekt biznesowy e-commerce. Mianowicie chce zrobić konkurencje allegro, ale jakoś tego nie widzę, do takiego projektu trzeba dopłacać dziesiątki milionów rocznie przez 2-3 lata, żeby zdobyć odpowiednią bazę klientów i sprzedawców, a gdzie są jeszcze wydatki na reklamę. Ale dobrze przynajmniej Cracovia przez najbliższe lata nie będzie tak mocną drużyną i będzie możliwość konkurencji z nią o miejsce w tabeli.
Wracając do meczu, nie wiem, jak mam go skomentować, mamy punkt, ale przy prowadzeniu 2-0 po pierwszej połowie to trudno mi jest to przyjąć do wiadomości. Przecież było wiadomo, że po reprymendzie trenera Zielińskiego, goście rzucą się na nas w drugiej połowie, żeby jak najszybciej zdobyć gola kontaktowego. Kluczowa była strata pierwszej bramki. Szkoda, że Getek dopuścił do rzutu z autu dla Cracovii, bo Knap po mocnym wyrzucie piłki w pole karne stworzył sytuację bramkową i padł gol po strzale Jaroszyńskiego. Potem z chłopaków zeszło powietrze Cracovia podkręciła tempo i było tylko kwestią czasu, kiedy stracimy drugą bramkę. Szkoda, że trener Kiereś nie zareagował po 50 minucie ze zmianami, może nie doszłoby do straty drugiej bramki. Bardzo dobry mecz naszego bramkarza, przy żadnej z bramek Kochalski nie ponosi żadnej winy, a wybronił też kilka niewygodnych strzałów, w tym ten przy słupku z ostrego kąta.
W przebudowanej Stali jest potencjał na grę ofensywną, ale na obecnym etapie zgrania drużyny też jest potencjał na niedopuszczalne straty piłki i głupie błędy w obronie.
Dobry mecz Domańskiego, ja mu mogę dać dwie 10 za ten mecz, tylko Doman musi trzymać jakość gry przez całe 90 minut. Z nowych zawodników podoba mi się strzelec bramki i autor asysty Szkurin, w jednym meczu pokazał więcej niż Sappinen przez całą rundę. Widzę też potencjał w Meriluoto i on powinien być napastnikiem numer 2, bo Wolsztyński jest za wolny, ma problemy z prowadzeniem piłki i bardzo przypomina mi Lebedyńskiego, wiec raczej, to jest zawodnik tylko na końcówki. Oczekuję od napastnika sytuacji bramkowych, asyst, wejść z piłką w pole karne, a nie przechadzania się po boisku.
Podsumowując po 2 tygodniach przygotowań widać potencjał w zespole, szkoda straty dwóch punktów, ale idziemy do przodu. Chciałbym zobaczyć 2 dobre połowy w naszym wykonaniu w meczu z Piastem.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 485 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 49  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u