Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:14


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 13:12 
Początkujący

Rejestracja: 21 Sie 2010, 15:08
Posty: 108
galileusz napisał(a):
Panowie odchodzicie od tematu.
Możecie otworzyć temat "FM2018 - Stal Mielec edition" i śmiało snuć tam swoje teorie.
W waszym poczuciu piłkarz to jakiś rekord w tabeli, kartoteka opisana ceną i cechami motorycznymi.
Chyba czas wyjść na świat z okna Football Managera i zauważyć, że piłkarze to tacy sami ludzie jak wy. Mają rodziny, plany, ambicje i problemy a przede wszystkim znają lepiej siebie samych niż my kibice o nich wiemy.
Może celem Bartka albo Maksa wcale nie są ekstraklasa albo wielkie pieniądze z piłki ale na przykład zdrowie, które w przypadku piłkarzy jest bardzo istotne do odniesienia jakiegokolwiek sukcesu.
Resztę dopowiedzcie sobie sami i piszmy w tym temacie sprawdzone informacje i komentarze do nich a nie tylko pogłoski i projekcje myśli piłkarzy o tym gdzie chcą grać albo za ile można ich kupić/sprzedać.


Yyyyyyyyy... :roll: Stary przeglądnij kilka postów wyżej i przeczytaj jeszcze raz swój.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 15:19 
Początkujący

Rejestracja: 05 Cze 2018, 22:25
Posty: 71
galileusz napisał(a):
Panowie odchodzicie od tematu.
Możecie otworzyć temat "FM2018 - Stal Mielec edition" i śmiało snuć tam swoje teorie.
W waszym poczuciu piłkarz to jakiś rekord w tabeli, kartoteka opisana ceną i cechami motorycznymi.
Chyba czas wyjść na świat z okna Football Managera i zauważyć, że piłkarze to tacy sami ludzie jak wy. Mają rodziny, plany, ambicje i problemy a przede wszystkim znają lepiej siebie samych niż my kibice o nich wiemy.
Może celem Bartka albo Maksa wcale nie są ekstraklasa albo wielkie pieniądze z piłki ale na przykład zdrowie, które w przypadku piłkarzy jest bardzo istotne do odniesienia jakiegokolwiek sukcesu.
Resztę dopowiedzcie sobie sami i piszmy w tym temacie sprawdzone informacje i komentarze do nich a nie tylko pogłoski i projekcje myśli piłkarzy o tym gdzie chcą grać albo za ile można ich kupić/sprzedać.


Tos pojechal. Powiem Ci jedno .... Maks lubi kase, wiec mozemy byc spokojni ze pierwsza lepsza okazja z EK i sie z nami pozegna. Ponadto Banaszewski na urazona dumę, po tym jak byl na testach w Ajaxie cala Warszawa wrozyla mu mega kariere ( sam z reszta tez tak myslalem). On chce sobie i komus cos udowodnic, niestety wiem że Mielec do dla Maksia jedynie przystanek. Bartka Nowaka nie poznalem wiec sie nie wypowiadam. Pamieajcie , ze Maks sie dobrze rozumial z Janota, a przkonal go do gry w Mielcu ... Smólka. Arka pewnie na niego nie wylozy kasy, ale kto wie - to jest biznes.
Swoja droga, nie znam trenera Skowronka, jedynie co o nim wiem to to co tutaj czytam i na innych forach. Smolka jaki byl i jaki sie okazal, na koniec sezonu kazdy wie - chociaz mu sie nie dziwie . Fakt wyszedl smród i on dobrze o tym wie, ale kolo mial charyzmę i to szczegolnie wsrod pilkarzy. Jakos u trenera Skowronka mi czegos takiego brakuje - mam nadzieje, ze odszczekam to tu przy wszytskich na forum jak burek.

Pzdr


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 15:40 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Skowronek się nie pierdolił jak trzeba było utemperować Klimale i posadzić na trybunach, więc o to możesz być spokojny. Myślę że da sobie z piłkarzami radę.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 16:22 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
DUO napisał(a):
galileusz napisał(a):
...piłkarze to tacy sami ludzie jak wy. Mają rodziny, plany, ambicje i problemy a przede wszystkim znają lepiej siebie samych niż my kibice o nich wiemy.
... piszmy w tym temacie sprawdzone informacje i komentarze do nich a nie tylko pogłoski i projekcje myśli piłkarzy o tym gdzie chcą grać albo za ile można ich kupić/sprzedać.


Yyyyyyyyy... :roll: Stary przeglądnij kilka postów wyżej i przeczytaj jeszcze raz swój.

Czego tu nie rozumiesz? Bardzo dobrze napisane. Ludzie piszą o kupowaniu na własność itd. piszą że liga go zweryfikuje, a kolega zauważył że może Maks wie lepiej czy czuje się na siłach spróbować w EX. Jeżeli faktycznie jest na to nastawiony to odejdzie bo z jednej strony z niewolnika nie ma pracownika i nie żeby nie chciał ale jak nie będzie się tu czuł dobrze to i gra może wyglądać gorzej. Jeżeli będzie chciał odejść to i kwota odstępnego jest kwestią otwartą bo za rok nie dostaniemy nic.

Co do pogłosek każdy czeka na jakieś info więc jak się czegoś dowie to pyta może inni wiedzą więcej ale rzucanie kwot z kosmosu czy pisanie czy chce czy nie chce czy zależy na kasie czy nie, a komu w tych czasach na niej nie zależy ?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 17:55 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Sie 2010, 01:35
Posty: 371
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=25605
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=27405

Oglądam mecz barażowy i w Garbarni gra dwóch chłopaków. Pierwszy to środkowy pomocnik dobry technicznie z dobrym dryblingiem i szybkością. Drugi to szybki i przebojowy na lewe skrzydło. Fajne by było przyjrzeć się im bliżej np zaprosić u nas na testy

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 18:14 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Wójcik wychowanek unii Tarnów był chyba przymierzany do nas jakiś czas temu, piłkarz puszczy wypożyczony do garbarni.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 18:44 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Sty 2013, 14:54
Posty: 346
Miejscowość: Mielec
Wójcik był u nas na testach praktycznie w tym samym okresie co Libera

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 23:37 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
Jeżeli prawdą jest, że Łabojko poszedł z Rakowa do Śląska za 350 tysia, to Banaszewski powinien być wyceniony i puszczony za zbliżoną kasę. Ok, Łabojko to reprezentant, ale na ten moment Maks stanowi znacznie większą wartość dodaną.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 14 Cze 2018, 11:14 
Uczestnik

Rejestracja: 01 Kwi 2012, 16:25
Posty: 276
ebenezer napisał(a):
galileusz napisał(a):
Panowie odchodzicie od tematu.
Możecie otworzyć temat "FM2018 - Stal Mielec edition" i śmiało snuć tam swoje teorie.
W waszym poczuciu piłkarz to jakiś rekord w tabeli, kartoteka opisana ceną i cechami motorycznymi.
Chyba czas wyjść na świat z okna Football Managera i zauważyć, że piłkarze to tacy sami ludzie jak wy. Mają rodziny, plany, ambicje i problemy a przede wszystkim znają lepiej siebie samych niż my kibice o nich wiemy.
Może celem Bartka albo Maksa wcale nie są ekstraklasa albo wielkie pieniądze z piłki ale na przykład zdrowie, które w przypadku piłkarzy jest bardzo istotne do odniesienia jakiegokolwiek sukcesu.
Resztę dopowiedzcie sobie sami i piszmy w tym temacie sprawdzone informacje i komentarze do nich a nie tylko pogłoski i projekcje myśli piłkarzy o tym gdzie chcą grać albo za ile można ich kupić/sprzedać.


Tos pojechal. Powiem Ci jedno .... Maks lubi kase, wiec mozemy byc spokojni ze pierwsza lepsza okazja z EK i sie z nami pozegna. Ponadto Banaszewski na urazona dumę, po tym jak byl na testach w Ajaxie cala Warszawa wrozyla mu mega kariere ( sam z reszta tez tak myslalem). On chce sobie i komus cos udowodnic, niestety wiem że Mielec do dla Maksia jedynie przystanek. Bartka Nowaka nie poznalem wiec sie nie wypowiadam. Pamieajcie , ze Maks sie dobrze rozumial z Janota, a przkonal go do gry w Mielcu ... Smólka. Arka pewnie na niego nie wylozy kasy, ale kto wie - to jest biznes.
Swoja droga, nie znam trenera Skowronka, jedynie co o nim wiem to to co tutaj czytam i na innych forach. Smolka jaki byl i jaki sie okazal, na koniec sezonu kazdy wie - chociaz mu sie nie dziwie . Fakt wyszedl smród i on dobrze o tym wie, ale kolo mial charyzmę i to szczegolnie wsrod pilkarzy. Jakos u trenera Skowronka mi czegos takiego brakuje - mam nadzieje, ze odszczekam to tu przy wszytskich na forum jak burek.

Pzdr

Naprawdę, aż tak dobrze znasz Maksa? ? Po Twoim wpisie ,jego postać przedstawia się mało pozytywnie. Akurat z pilkarzy, jedynie jego powiedzmy troszkę poznałem...sprawia pozytywne wrazenie, osoby skromnej, ambitnej .
Piszesz cała Warszawa wrozyla mu. .. i Ty też, pisałes ogólnikowo czy też jesteś z warszawskich Bielan jak Maks? Nie twierdzę że nie czeka bardzo na oferty, być może tak jest, nie wiem ,może się mylę, ale ciężko mi uwierzyć ,że jest az tak egoistycznie nastawioną osobą .


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 14 Cze 2018, 15:38 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Na ta chwile z tego co jestem pewien to nasz sklad prezentuje sie nastepujaco.Gorka,Getinger,Dobrotka,Banaszewski jezeli ktos ma wiedze i jest pewny na 100% to prosilbym dopisac nazwiska zawodnikow ktorzy maja wazne kontrakty na przyszly sezon.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u