Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 11:03


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 11 Paź 2018, 12:00 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
DUO napisał(a):
Matti napisał(a):
Alien napisał(a):
to jest definitywna nasza gleba

http://stadionowioprawcy.net/news/siark ... -w-mielcu/

bedziemy dalej tu pier*olic czy zaczynamy WSZYSCY od 0 ???????????



STAL FKS
jakim cudem te qurwy weszły na stadion


Serio tak bardzo sie przejmujesz, ze banda chlopaczkow weszla sobei na stadion i sie podnieca, ze szmatke wystawili? Obie druzynki placza sie gdzies po nizszych liga, tym samym chlopcy szukaja innych atrakcji. Olac to cieplym moczem. Znaczenie zerowe dla przyszlosci Stali.



co ty pierdolisz DUO? taki z Ciebie kibic Stali ze masz wyjebane na takie szkalujace sceny??
facebooki rozniosly skandal po kraju.
pisza do mnie chlopaki z calej Polski smiejac sie i pytajac co ta twoja Stal rozpierdala?
i ja mam stosowac sie do twoich porad? wstydz sie chlopie!

Alien ma 100% racji


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 11 Paź 2018, 12:12 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
A kto ich tam wpuścił ?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 11 Paź 2018, 12:18 
Początkujący

Rejestracja: 21 Sie 2010, 15:08
Posty: 108
shelby3001 napisał(a):
DUO napisał(a):
Matti napisał(a):

Serio tak bardzo sie przejmujesz, ze banda chlopaczkow weszla sobei na stadion i sie podnieca, ze szmatke wystawili? Obie druzynki placza sie gdzies po nizszych liga, tym samym chlopcy szukaja innych atrakcji. Olac to cieplym moczem. Znaczenie zerowe dla przyszlosci Stali.



co ty pierdolisz DUO? taki z Ciebie kibic Stali ze masz wyjebane na takie szkalujace sceny??
facebooki rozniosly skandal po kraju.
pisza do mnie chlopaki z calej Polski smiejac sie i pytajac co ta twoja Stal rozpierdala?
i ja mam stosowac sie do twoich porad? wstydz sie chlopie!

Alien ma 100% racji


Nie mam czego sie wstrzydzic, bo wplyw na takie akcje mamy zerowy.
Zastanow sie przez moment - kto powinien tam stac i pilnowac stadionu?
Jakie masz pomysly na rozwiazanie tego problemu.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 11 Paź 2018, 12:23 
Początkujący

Rejestracja: 21 Sie 2010, 15:08
Posty: 108
Popatrz prosze na moja odpowiedz. Kompletnie nie kwestionowalem tego co napisal Alien, tylko odpowiedzialem do Mattiego.

Przeciez nie ma takiego sposob zeby 24h monitorowac (poza sluzbami) stadion i zastanawiac sie czy pajace z tarnobrzega i debicy beda mieli ochote powyglupiac sie na naszym stadionie.

Absolutnie nie cieszy mnie sytuacja z dopingiem. Bedac dzieckiem jaralem sie chodzeniem na "5", wiec to oczywiste, ze porazka jest brak mlynu.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 11 Paź 2018, 12:29 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
Całą tą akcje widziałem na własne oczy. Goscie poprostu weszli przez brame od strony hali. Bramy były otwrte wyglądało to tak jak by na nich ktoś czekał . Nie wiem kto powinien kurwa pilnować stadionu ale wiem że to hujowo wygląda


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 11 Paź 2018, 12:34 
Początkujący

Rejestracja: 21 Sie 2010, 15:08
Posty: 108
Matti napisał(a):
Całą tą akcje widziałem na własne oczy. Goscie poprostu weszli przez brame od strony hali. Bramy były otwrte wyglądało to tak jak by na nich ktoś czekał . Nie wiem kto powinien kurwa pilnować stadionu ale wiem że to hujowo wygląda


I tego nikt nie kwestionuje - zblaza jak cholera. W rzeczywistosci jedynie psiarnia mogla zajechac - to wszystko.
Przykre... ale jeszcze raz powtorze - nie mamy i nie mielismy realnego wplywu na te akcje.

To co teraz trzeba zrobic (i tu popieram Aliena), to zadac sobie pytanie: co jest potrzebne zeby chlopakom chcialo sie chodzic do mlyna.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 11 Paź 2018, 15:07 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
DUO napisał(a):
Matti napisał(a):
Całą tą akcje widziałem na własne oczy. Goscie poprostu weszli przez brame od strony hali. Bramy były otwrte wyglądało to tak jak by na nich ktoś czekał . Nie wiem kto powinien kurwa pilnować stadionu ale wiem że to hujowo wygląda


I tego nikt nie kwestionuje - zblaza jak cholera. W rzeczywistosci jedynie psiarnia mogla zajechac - to wszystko.
Przykre... ale jeszcze raz powtorze - nie mamy i nie mielismy realnego wplywu na te akcje.

To co teraz trzeba zrobic (i tu popieram Aliena), to zadac sobie pytanie: co jest potrzebne zeby chlopakom chcialo sie chodzic do mlyna.
ja odnoszę wrażenie że komuś zależy i to bardzo żeby było tak jak jest


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 11 Paź 2018, 19:09 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Nie po raz pierwszy tragizujesz. To sie nie zdarzylo w dniu meczu, nie skroili flag, etc. Oczywiscie, jakis tam obciach jest, ale o wiele wiekszym obciachem bylo zupenie niepotrzebne zamieszczenie tego ogloszenia o "zaniechaniu dzialanosci".
Panowie, pierzmy brudy we wlasnym gronie, a nie robimy jakas ogolnopolska szopke.

Artur
SMNY


[co ty pierdolisz DUO? taki z Ciebie kibic Stali ze masz wyjebane na takie szkalujace sceny??
facebooki rozniosly skandal po kraju.
pisza do mnie chlopaki z calej Polski smiejac sie i pytajac co ta twoja Stal rozpierdala?
i ja mam stosowac sie do twoich porad? wstydz sie chlopie!

Alien ma 100% racji
[/quote]


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 12 Paź 2018, 09:14 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
DUO napisał(a):
Nie mam czego sie wstrzydzic, bo wplyw na takie akcje mamy zerowy.
Zastanow sie przez moment - kto powinien tam stac i pilnowac stadionu?
Jakie masz pomysly na rozwiazanie tego problemu.


Tak swoją drogą, to zastanówmy się już na chłodno, po kilku dniach...

Zgadzam się z tym co mówi DUO, uważam, że jest w tym rozsądek.
Czy kibice mają jakikolwiek obowiązek pilnować stadionu 24h na dobę? A może powinni również zorganizować piesze patrole dokoła boisk treningowych za Hotelem Polskim? Każdy z nas ma pracę, szkołę, rodzinę i szereg innych obowiązków i najzwyczajniej na świecie nie jest możliwe strzeżenie stadionu przed "turystami" z innych miast.

Nie zmienia to faktu, że cała akcja miała na celu poniżenie klubu i sądząc po reakcjach - powiodła się. Raczej winiłbym tutaj klub i zabezpieczenie stadionu, które pewnie w związku z remontem hali jest znikome. Do kibiców zastrzeżeń nie mam, bo czy w ciągu dnia mieliby z lornetką przeczesywać okolice stadionu?!
Po prostu w ciemno zakładam, że mielecka grupa kibicowska i bardzo dużo robiła, organizacyjnie, finansowo żeby przygotowywać wyjazdy, oprawy, transparenty na mieście itp. a my widzimy ich pracę w zasadzie tylko raz na 2 tygodnie - przez 90 minut na stadionie. Nie oczekuje od nikogo pilnowania obiektu przez 24h. Bo równie dobrze akcja mogłaby odbyć się w nocy..

I tak na zakończenie: pojęcia nie mam co dokładnie było czynnikiem decydującym o zawieszenie zorganizowanego dopingu, ale przekonany jestem, że to beznadziejne rozwiązanie. Szczególnie dla klubu, bo to kolejny kopniak w tyłek, który Stal otrzymuje w tym sezonie. Tylko tego brakowało, żeby zakończyć wsparcie piłkarzy przez swoich własnych kibiców, również na wyjazdach.

P.S. Jeśli ktoś z Was stwierdzi, że gówno mi do tego skoro sam nie bywam w "młynie", to pomyślcie przez chwilę - mam naprawdę dobre intencje i przemawia za mną dobro klubu. A forum właśnie od tego jest - aby dyskutować.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 12 Paź 2018, 19:24 
Nowicjusz

Rejestracja: 29 Kwi 2018, 19:55
Posty: 30
marcinekk napisał(a):
DUO napisał(a):
Nie mam czego sie wstrzydzic, bo wplyw na takie akcje mamy zerowy.
Zastanow sie przez moment - kto powinien tam stac i pilnowac stadionu?
Jakie masz pomysly na rozwiazanie tego problemu.


Tak swoją drogą, to zastanówmy się już na chłodno, po kilku dniach...

Zgadzam się z tym co mówi DUO, uważam, że jest w tym rozsądek.
Czy kibice mają jakikolwiek obowiązek pilnować stadionu 24h na dobę? A może powinni również zorganizować piesze patrole dokoła boisk treningowych za Hotelem Polskim? Każdy z nas ma pracę, szkołę, rodzinę i szereg innych obowiązków i najzwyczajniej na świecie nie jest możliwe strzeżenie stadionu przed "turystami" z innych miast.

Nie zmienia to faktu, że cała akcja miała na celu poniżenie klubu i sądząc po reakcjach - powiodła się. Raczej winiłbym tutaj klub i zabezpieczenie stadionu, które pewnie w związku z remontem hali jest znikome. Do kibiców zastrzeżeń nie mam, bo czy w ciągu dnia mieliby z lornetką przeczesywać okolice stadionu?!
Po prostu w ciemno zakładam, że mielecka grupa kibicowska i bardzo dużo robiła, organizacyjnie, finansowo żeby przygotowywać wyjazdy, oprawy, transparenty na mieście itp. a my widzimy ich pracę w zasadzie tylko raz na 2 tygodnie - przez 90 minut na stadionie. Nie oczekuje od nikogo pilnowania obiektu przez 24h. Bo równie dobrze akcja mogłaby odbyć się w nocy..

I tak na zakończenie: pojęcia nie mam co dokładnie było czynnikiem decydującym o zawieszenie zorganizowanego dopingu, ale przekonany jestem, że to beznadziejne rozwiązanie. Szczególnie dla klubu, bo to kolejny kopniak w tyłek, który Stal otrzymuje w tym sezonie. Tylko tego brakowało, żeby zakończyć wsparcie piłkarzy przez swoich własnych kibiców, również na wyjazdach.

P.S. Jeśli ktoś z Was stwierdzi, że gówno mi do tego skoro sam nie bywam w "młynie", to pomyślcie przez chwilę - mam naprawdę dobre intencje i przemawia za mną dobro klubu. A forum właśnie od tego jest - aby dyskutować.


Nie udzielam się w kwestii typowo "kibicowskiej" bo jestem już za stary i "wojaże" minęły u mnie pod koniec lat 90_tych ...ale zastanówcie się wszelakiej maści anonimowo/netowi "ch"uligano krytykanci!! Co Wy kurwa robicie ?!!! Na tym popierdolonym fejsie czy 90minut sami znawcy i anonimowe watażki z logiem Stali w avatarze albo dziadki z pobliskich wsi którzy tylko przychodzili(albo i nie) na mecze i darli mordy "oddaj buty" do piłkarzy bo nie wygrywali!

Forum jest do wyrażania opinii ??! Jak najbardziej tylko podpisz się jeden z drugim chociażby ksywką- macie na tyle odwagi ?? Czy tylko będzie pierdolić anonimowo i snuć domysły ?!


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u