Ostatnia wizyta: Obecny czas: 20 Kwi 2024, 02:26


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Mar 2019, 21:22 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1019
Może niech Polsat nie transmituje już naszych meczy bo chłopaków to peszy sam już nie wiem

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Mar 2019, 21:27 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 390
Mattador napisał(a):
...Po jakim faulu na Getingerze,...

No jak łapanie gościa w pas i ściąganie w dół przez dwóch zawodników nie jest wg. cb faulem to co jest. Co do sytuacji z Tomasiewiczem w pierwszym momencie faul ale on się wyprostował i teatralnie upadł. Ten sędzia był tak słaby że właśnie na to zwracał uwagę co na końcu. Tak było z faulem Dobrotki za który dostał kartkę. Sędzia nie widział zahaczenia. Może jakiś kontakt widział a gracz z Tychów był zwyczajnie lepszym aktorem jak Tomasiewicz. Co nie zmienia faktu że mógł a może nawet powinien zagwizdać karnego. Piszę mógł bo dzięki takiem a nie innemu upadkowi mógł go nie zagwizdać.

@jano77 Polsat to wgl odwalił włączam transmisje a tu leci zupełnie co innego odpalam internet szukam jakiejś informacji czy mecz odwołali czy co a tu się okazuje zmienili kanał.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Mar 2019, 21:38 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2019, 20:48
Posty: 560
Err44 napisał(a):
Mattador napisał(a):
...Po jakim faulu na Getingerze,...

No jak łapanie gościa w pas i ściąganie w dół przez dwóch zawodników nie jest wg. cb faulem to co jest. Co do sytuacji z Tomasiewiczem w pierwszym momencie faul ale on się wyprostował i teatralnie upadł. Ten sędzia był tak słaby że właśnie na to zwracał uwagę co na końcu. Tak było z faulem Dobrotki za który dostał kartkę. Sędzia nie widział zahaczenia. Może jakiś kontakt widział a gracz z Tychów był zwyczajnie lepszym aktorem jak Tomasiewicz. Co nie zmienia faktu że mógł a może nawet powinien zagwizdać karnego. Piszę mógł bo dzięki takiem a nie innemu upadkowi mógł go nie zagwizdać.

@jano77 Polsat to wgl odwalił włączam transmisje a tu leci zupełnie co innego odpalam internet szukam jakiejś informacji czy mecz odwołali czy co a tu się okazuje zmienili kanał.



Myślałem że mówisz o sytuacji po którym Tychy zdobyły gola


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Mar 2019, 21:42 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 390
Mattador napisał(a):
Myślałem że mówisz o sytuacji po którym Tychy zdobyły gola

Musiałbym zobaczyć powtórkę jeszcze raz. Bo fakt że Getinger przykucnął ale mam wrażenie że wcześniej dostał z łokcia w twarz więc jak miał bronić bramki w takiej sytuacji. Możliwe że faul w ataku chociaż tej sytuacji nie widziałem zbyt dokładnie.
Ale co by nie mówić sędzia słaby. Z reszta w poprzednim meczu też nie dostaliśmy karnego a był ewidentny.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Mar 2019, 21:54 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2019, 20:48
Posty: 560
Drugi mecz druga setka Prokica


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Mar 2019, 22:02 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 390
Mattador napisał(a):
Drugi mecz druga setka Prokica

Nie mam do niego pretensji. Fakt z poziomu fotela mozna tak powiedzieć ale kto grał w piłkę chociażby pod blokiem wie że po takim sprincie można mieć problem z celnym uderzeniem tym bardziej że piłka nie była idealnie ustawiona do strzału.
Tak czytam komentarze na 90minut i widzę Prokić słaby bez formy itd. Czy ja wiem. Jak na Prokicia całkiem nieźle. Jak to u niego bywa odbiory w sytuacjach gdy nikt się nie spodziewa.
Skuteczności nie ma co porównywać do jego występów w 2 lidze, a i tak myślę że gość robi różnicę na boisku.
Za to jak widzę: Do zmiany szykuje się Mendi. Za chwilę Gąsior (chociaż to może uprzedzenie z poprzedniej rundy). To mam takie nieodparte wrażenie że już jest po meczu.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Mar 2019, 22:51 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 842
Mattador napisał(a):
Drugi mecz druga setka Prokica


Przypadkiem nie jest ze Prokic mimo swojego wieku nie zaistniał w ekstraklasie.
Karny był, faul na Getku przed ich 16 tez był. Tylko ze nawet w b klasie jest wiadome jak Cie trzyma to się przewróci odrazu, bo inaczej nie gwizdanie.
Dwa mecze trochę pecha, trochę sędziowie przeszkodzili, ale co do awasnu się nie podniecać będzie to będzie, a nie będzie to się nie zdziwię ze nie ma.
Najlepszy na boisko moim zdaniem Tomasiewicz. Gdyby Janoszka, bo to chyba on dobiegł do piłki wyłożonej na 11 metr to miałby może druga asystę, ale ofensywny zawodnik może się niespodziewal piłki w tym miejscu.

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Mar 2019, 23:39 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Man of the Match – Tomasiewicz, walczył dzisiaj za dwóch na boisku, gratuluję postawy.

Oddzielną sprawą był poziom sędziowania w tym meczu a dokładnie jego brak, sędzia tylko widział nasze faule a Tyszanie pomimo ewidentnych przewinień w polu karnym byli nietykalni. Z mafią sędziowską nie wygramy w meczach na styku, bo nam nie pozwolą awansować, są dwa wyjścia albo trzeba mieć pakę jak Raków albo wejść do spółdzielni. To jest patologia polskiej piłki która trwa od lat i PZPN z Bońkiem nic w tej sprawie nie zmienili.

Jeszcze na koniec tak się zastanawiam po co trener wypuszcza Mendiego na boisko, który jest wolny jak żółw. Wystarczyło żeby był trochę szybszy a dogoniłby piłkę w polu karnym i byłaby szansa na gola. Mendi już nic więcej nie zdziała lepiej żeby grał młody Gojko, bo będzie więcej pożytku i zagrożenia w ataku.
Mafia sędziowska i brak skuteczności w ataku w bardzo dużym stopniu ograniczają nasze szansę awansu w tym sezonie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 16 Mar 2019, 00:09 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1048
galileusz napisał(a):
Wroński 4. kartka.
Mendi od pierwszej minuty w Tychach. To będzie jego mecz.
Nie wiem czy będzie się dało to na trzeźwo oglądać.


Dlatego teraz mówię już wprost: Mendi, wypierdalaj.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 16 Mar 2019, 00:18 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 842
galileusz napisał(a):
galileusz napisał(a):
Wroński 4. kartka.
Mendi od pierwszej minuty w Tychach. To będzie jego mecz.
Nie wiem czy będzie się dało to na trzeźwo oglądać.


Dlatego teraz mówię już wprost: Mendi, wypierdalaj.


Cala Polska ujebała sobie system gry 1-4-5-1. Albo gramy Mendi i drugim napastnikiem, albo Mend nie powinien grać. Potrafi się zastawić, potrafi odebrać piłkę, potrafi zagrać fajna piłkę. Mendi to nie jest napastnik od gry w systemie jednym na szpicy i szkoda mi.go, bo z braku takiego napastnika na nim się skupia krytyka.
Tak z inej beczki co do "polskiego systemu gry" mamy Milika, Lewandowskiego i Piątka, a wyjdziemy A Lewym w ataku

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u