Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:12


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 03 Kwi 2020, 10:13 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Rożne krążą pomysły na dokończenie sezonu. Mi się wydaje ze na razie nie ma co podejmować decyzji o zakończeniu sezonu czy anulowaniu sezonu. Ligę można dograć w czerwcu i w lipcu. Grając środa -sobota, a jak sytuacja nie pozwoli to wtedy rozmyślać jak to zakończyć.

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 03 Kwi 2020, 11:50 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Maciek napisał(a):
Rożne krążą pomysły na dokończenie sezonu. Mi się wydaje ze na razie nie ma co podejmować decyzji o zakończeniu sezonu czy anulowaniu sezonu. Ligę można dograć w czerwcu i w lipcu. Grając środa -sobota, a jak sytuacja nie pozwoli to wtedy rozmyślać jak to zakończyć.


Dokończenie w lipcu nie wchodzi raczej w grę.
W lipcu trzeba zacząć nowy sezon i z każdym dniem zainteresowanie obecnym sezonem spada w kontekście przyszłego.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 03 Kwi 2020, 12:18 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Anglia ma kończyć w lipcu. To tym bardziej w Polsce by można było, a kontrakty by były automatycznie np przedłożone o miesiąc. Jeśli z końcem kwietnia liczba zakażeń będzie spadać to pozwolić od maja na wspólne treningi i może już dwie albo jedna kolejkę 24 i 30 maj rozegrać I niestety skończyć sezon przy pustych trybunach

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 03 Kwi 2020, 12:28 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Maciek napisał(a):
Anglia ma kończyć w lipcu. To tym bardziej w Polsce by można było, a kontrakty by były automatycznie np przedłożone o miesiąc. Jeśli z końcem kwietnia liczba zakażeń będzie spadać to pozwolić od maja na wspólne treningi i może już dwie albo jedna kolejkę 24 i 30 maj rozegrać I niestety skończyć sezon przy pustych trybunach


Też tak myślałem ale zaczynam wątpić czy rozwój sytuacji wokół nas będzie wprost zależny od ilości zakażeń. Zmieniają się relacje, zwyczaje i przepisy, których znoszenie może się przeciągać.
Mamy 3 tygodnie na walkę poza boiskiem o to by ewentualne przedtereminowe zakończenie sezonu poskutkowało regulaminowym awansem.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 03 Kwi 2020, 12:40 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Wpadł mi taki pomysł, ale my możemy sobie pogdybać:D ale jeżeli graja dwa kluby co maja sporo kilometrów do przejechania. to zagrali, by np gdzieś na neutralnym stadionie by nie spać po hotelach. Pewnie nie realne ale pogadać sobie można

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 03 Kwi 2020, 12:50 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Poco grać przy pustych trybunach co za sens grać dla samego grania równie dobrze mogą sobie w Fifę pograć między sobą . Lepiej zakończyć wcześniej sezon i dobrze przygotować nowy sezon. Zachować spadki i awanse jak ktoś ma pretensje to trudno mogli grać od początku sezonu to by nie spadki


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 03 Kwi 2020, 12:55 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
lats napisał(a):
Poco grać przy pustych trybunach co za sens grać dla samego grania równie dobrze mogą sobie w Fifę pograć między sobą . Lepiej zakończyć wcześniej sezon i dobrze przygotować nowy sezon


A w jaki sposób go zakończyć?
Anulować bez spadków i awansów?
Zakonczyc na ostatniej rozegranej kolejce?
Maja byc awanse a spadki nie?

MI się wydaje ze lepiej dograć jak będzie możliwość i przynajmniej będzie sprawiedliwie dla wszystkich

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 03 Kwi 2020, 13:14 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Maciek napisał(a):
lats napisał(a):
Poco grać przy pustych trybunach co za sens grać dla samego grania równie dobrze mogą sobie w Fifę pograć między sobą . Lepiej zakończyć wcześniej sezon i dobrze przygotować nowy sezon


A w jaki sposób go zakończyć?
Anulować bez spadków i awansów?
Zakonczyc na ostatniej rozegranej kolejce?
Maja byc awanse a spadki nie?

MI się wydaje ze lepiej dograć jak będzie możliwość i przynajmniej będzie sprawiedliwie dla wszystkich


Oczywiście że lepiej jest zakończyć i cały czas jest to możliwe. Problem w tym, że okoliczności pomimo tego, że nie mamy masowych zachorowań na dzień dzisiejszy to w momencie gdy trzeba będzie decyzję podjąć będą niekorzystne. Niestety coraz mniej zależy od samego środowiska piłkarskiego czy nawet kibiców a dużo więcej od wprowadzanych regulacji.
Pół narodu, którym łeb nawozi co wieczór Stokrotka z TVN, ryczą o stanie wyjątkowym po to żeby odsunąć wybory i mieć możliwość nowego otwarcia w kampanii. Jednocześnie nie widzą tego, że taka decyzja również automatycznie kończy wszystkie rozgrywki bez negocjacji.

Reszta plemienia Polan chyba chce spokoju i z nadzieją spogląda w przyszłość.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 03 Kwi 2020, 13:16 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Dajcie spokój. Nie ma szans na grę w tym sezonie. W lipcu Boniek chce już zacząć kolejny sezon. Oby tylko awans był dla 3 pierwszych miejsc bo ESA broni się rękami i nogami żeby nie dzielić kasy na 19 drużyn. Szansą może być bardzo prawdopodobny upadek Arki. Mnie ciekawi czy zarząd dogadał się z piłkarzami w kwestii obniżenia zarobków. W ankiecie PZPN piłkarze wskazali nasz klub jako jeden z wielu w 1 lidze ale jedyny z czołówki który notorycznie nie płaci na czas.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 03 Kwi 2020, 14:29 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Z tym nie płaceniem kasy na czas to jest normalne w każdym klubie, który nie ma prywatnego właściciela-sponsora. Większość klubów W Polsce jest na łasce budżetów miast, i państwowych spółek, stąd te opóźnienia w wypłatach.
W obecnych czasach nawet dobrze prosperujące kluby mają kłopoty, bo ich sponsorzy ograniczają produkcję i mają znikome szanse na zysk nawet przy dużych zwolnieniach pracowników. Obecnie trzeba się liczyć z postępującą recesją w gospodarce, a przy okazji upadnie wiele klubów w 3 najwyższych klasach rozgrywkowych. Ja bym nie kreślił żadnych prognoz co do ilości drużyn w ekstraklasie w przyszłym sezonie, bo może się okazać czerwcu że tylko 16 drużyn może zostać w ekstraklasie doliczając 3 które awansują z 1 ligi.
Wiem jedno pandemia ma tendencję zwyżkową, żadnego sezonu piłkarskiego nie dogra żadna liga do końca w Polsce, pod koniec czerwca może się uda zagrać Puchar Polski bez publiczności jak dobrze pójdzie i to będzie koniec. Miejmy tylko nadzieje że uda się nam awansować przy zielonym stoliku i ten przegrany mecz z Niecieczą nie będzie przysłowiowym gwoździem do trumny. Taki awans mnie zbytnio nie cieszy ale z pragmatycznego punktu widzenia lepiej w przyszłym sezonie zagrać w ekstraklasie mając większe dochody z tortu telewizyjnego Canal+.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u