Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 07:49


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 249 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 28 Cze 2021, 10:20 
Specjalista

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 10:19
Posty: 944
stredar napisał(a):
strasznie pochopne wyciągacie wnioski teraz to sa sparingi sparawdzanie młodych skład taki sobie pomieszany wiec czemu takie wnioski luz pierwsze mecze pokaża gdzie jestesmy

____________________________________________________________--
Nikt nie wyciaga wnioskow
Zwykla ocena zawodnikow po 1 sparingu

O czym niby mamy pisac na forum ?
O fryzurach i nowych butach Jankowskiego ?

Jak prezes wspominal transfery lubia cisze a na to wszyscy czekaja. Jezeli tego z oczywistych wzgledow nie wiemy to mozna porozmawiac o tym co wiemy :)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 30 Cze 2021, 13:07 
Nowicjusz

Rejestracja: 07 Sty 2020, 09:44
Posty: 34
Zna ktoś skład lub chociaż wynik sparingu z Puszczą


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 30 Cze 2021, 13:08 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
4-1 Bramki Czorba Jankes Galara Tomasiewicz

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 30 Cze 2021, 13:35 
Początkujący

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 08:47
Posty: 82
pszemo88 napisał(a):
Zna ktoś skład lub chociaż wynik sparingu z Puszczą


http://www.90minut.pl/sparing/1/sparing15658.html

Stal Mielec 4-1 Puszcza Niepołomice
Bożidar Czorbadżijski 38, Maciej Jankowski 52, Eryk Galara 56, Grzegorz Tomasiewicz 90 (k) - zawodnik testowany 5

Stal Mielec: (I połowa) Rafał Strączek - Adam Kramarz, Marcin Flis, Bożidar Czorbadżijski, Michael Wyparło, Wiktor Kłos, Mateusz Matras, Mateusz Mak, Łukasz Zjawiński, Aleksandyr Kolew, Marcin Budziński. (II połowa) Michał Gliwa - Łukasz Seweryn, Filip Bakowski, Mateusz Żyro, Jonathan de Amo, Albin Granlund, Maciej Urbańczyk, Grzegorz Tomasiewicz, Eryk Galara, Maciej Jankowski, Kacper Sadłocha. W II połowie grali także: Kamil Duszkiewicz, Mateusz Chmielowiec, Adrian Soboń.

_________________
MOJA JEDYNA MIŁOŚĆ TO STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 30 Cze 2021, 17:43 
Początkujący

Rejestracja: 02 Sty 2014, 23:18
Posty: 99
Jak wypadł Kłos że Stali Rzeszów? Jak oglądałem kilka ostatnich meczy w 2 lidze to grał całkiem odważnie. Na lewe wahadło może się przydać. W ekstraklasie może jeszcze robić za młodzieżowca.
Super by było gdyby jeszcze udało się sprowadzić Olejarkę, całkiem dobrze potrafi zagrać. On mi nawet przypominał młodego Sliwowskiego ze swoją bezczelnością w grze.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 04 Lip 2021, 09:18 
Początkujący

Rejestracja: 09 Wrz 2019, 21:45
Posty: 56
Z wczorajszego sparingu:
- bramkarz - jeśli Strączek gdzieś pójdzie to kogoś musimy sensownego ściągnąć. Primel się nie nadaje na ekstraklasę. Najwyżej jako zmiennik.
- obrona wygląda solidnie, bez zmian z końcówki sezonu. Czorba nie grał ale Żyro dał radę. Myślę, że tutaj jest sprawa opanowana
Pomocnicy - ci defensywni, przeszkadzający czy podający do najbliższego lub do tyłu na plus. Urbańczyk wczoraj ok, Tomasiewicz wiadomo, Matras na stoperze wczoraj w II połowie wyglądał dobrze, wahadła ok Geti bez szału ale on swoje zagra, Granlund szkoda że tej sytuacji nie wykorzystał.
Skupić się trzeba na grze do przodu. Budzik fajnie 20 min. Ma on tą fantazję i bezczelność. Trochę Janotę wczoraj przypominał. Jankowski o dziwo dla mnie nieźle. Kilka piłek odebrał, kilka fajnych podań ale nie miał z kim grać bo nasza gwiazda Zjawiński grała wtedy w czubie.
Mało kreujemy i nie mamy za bardzo w tym momencie kim tego robić. Mak to jak zawsze niewiadoma, jakby grał tak jak ze Śląskiem to byłbym spokojny. Doman drobna kontuzja. Reasumując mamy trzech pomocników grających do przodu - mało!
Kłos niewidoczny. Galara całkiem całkiem ae to nie ekstraklasa. Starał się chłopak. Ja bym z nim podpisał i wypożyczył do I ligi.
Atak- wiadomo Kolev. Wczoraj bez szału ale lało w II połowie i to za ślisko dla tej postury zawodnika. Swoje zrobi, w sensie zabiega obronę, wygra górne piłki, zgra do boku.
Duszkiewicz całkiem ale to nie eks. Zjawa nic nowego nie pokazał.
Rola młodzieżowca to będzie wyzwanie dla Stali! Jak coś nie wymyślimy albo ten Kłos nie odpali to gramy w dziesięciu niestety :(
Także wydaje mi się, że z tym stanem posiadania to jesień będziemy grać jak końcówkę poprzedniego - uważnie w obronie a z przodu może coś wpadnie. I będziemy kląć na Zjawińskiego na trybunie :)
W mojej opinii jednak to że trzon kadry został to będzie największy nasz plus. Te chłopaki są zgrane i swoje pkty zbiorą. Nie będzie nikomu łatwo z nami.
A i jeśli Strąku zostanie to koniecznie nowy kontrakt trzeba mu dać. Coś na nim musimy zarobić!

_________________
La_brujita


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 04 Lip 2021, 13:35 
Specjalista

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 10:19
Posty: 944
La_brujita napisał(a):
Z wczorajszego sparingu:
- bramkarz - jeśli Strączek gdzieś pójdzie to kogoś musimy sensownego ściągnąć. Primel się nie nadaje na ekstraklasę. Najwyżej jako zmiennik.
- obrona wygląda solidnie, bez zmian z końcówki sezonu. Czorba nie grał ale Żyro dał radę. Myślę, że tutaj jest sprawa opanowana
Pomocnicy - ci defensywni, przeszkadzający czy podający do najbliższego lub do tyłu na plus. Urbańczyk wczoraj ok, Tomasiewicz wiadomo, Matras na stoperze wczoraj w II połowie wyglądał dobrze, wahadła ok Geti bez szału ale on swoje zagra, Granlund szkoda że tej sytuacji nie wykorzystał.
Skupić się trzeba na grze do przodu. Budzik fajnie 20 min. Ma on tą fantazję i bezczelność. Trochę Janotę wczoraj przypominał. Jankowski o dziwo dla mnie nieźle. Kilka piłek odebrał, kilka fajnych podań ale nie miał z kim grać bo nasza gwiazda Zjawiński grała wtedy w czubie.
Mało kreujemy i nie mamy za bardzo w tym momencie kim tego robić. Mak to jak zawsze niewiadoma, jakby grał tak jak ze Śląskiem to byłbym spokojny. Doman drobna kontuzja. Reasumując mamy trzech pomocników grających do przodu - mało!
Kłos niewidoczny. Galara całkiem całkiem ae to nie ekstraklasa. Starał się chłopak. Ja bym z nim podpisał i wypożyczył do I ligi.
Atak- wiadomo Kolev. Wczoraj bez szału ale lało w II połowie i to za ślisko dla tej postury zawodnika. Swoje zrobi, w sensie zabiega obronę, wygra górne piłki, zgra do boku.
Duszkiewicz całkiem ale to nie eks. Zjawa nic nowego nie pokazał.
Rola młodzieżowca to będzie wyzwanie dla Stali! Jak coś nie wymyślimy albo ten Kłos nie odpali to gramy w dziesięciu niestety :(
Także wydaje mi się, że z tym stanem posiadania to jesień będziemy grać jak końcówkę poprzedniego - uważnie w obronie a z przodu może coś wpadnie. I będziemy kląć na Zjawińskiego na trybunie :)
W mojej opinii jednak to że trzon kadry został to będzie największy nasz plus. Te chłopaki są zgrane i swoje pkty zbiorą. Nie będzie nikomu łatwo z nami.
A i jeśli Strąku zostanie to koniecznie nowy kontrakt trzeba mu dać. Coś na nim musimy zarobić!



I w koncu jakas konstruktywna ocena tego co sie dzieje
Brawo
W sparingu z Wisla Zjawinski i Jankowski wygladali dobrze. Dobrze sie uzupelniali


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 10 Lip 2021, 12:38 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Budziński na ten moment jest realnym wzmocnieniem. Kłos też bardzo fajnie się prezentuje. Graliśmy ze słabymi bolkami ale pierwsza połowa naprawdę mogła się podobać. Nawet skreślony przeze mnie Sadłocha pokazał, że może dać więcej niż Zjawiński. Ktoś się orientuje kim był testowany prawy obrońca z numerem 4?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 10 Lip 2021, 13:11 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2019, 20:48
Posty: 557
Xan napisał(a):
Budziński na ten moment jest realnym wzmocnieniem. Kłos też bardzo fajnie się prezentuje. Graliśmy ze słabymi bolkami ale pierwsza połowa naprawdę mogła się podobać. Nawet skreślony przeze mnie Sadłocha pokazał, że może dać więcej niż Zjawiński. Ktoś się orientuje kim był testowany prawy obrońca z numerem 4?


Mateusz Wyjadłowski z tego co wiem


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 10 Lip 2021, 13:44 
Początkujący

Rejestracja: 19 Lip 2020, 20:19
Posty: 68
Cytuj:
(...)W obu zespołach byli testowani gracze. W Stali Mielec kilku, m.in. Mariusz Sławek ze Stali Rzeszów w 2 połowie.(...)

https://nowiny24.pl/sparing-wysoka-wygr ... 2-15705146


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 249 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 76 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u